Напосівали зустріч кодклубівців

15.01.2021


Випускники Code Club час від часу все ж зустрічаються. Зараз це виглядає приблизно так. Збираються зі своїми менторами, заходять у Zoom і говорять про все на світі. До слова, випускні для онлайнових груп відгриміли ще у грудні минулого року. Тоді ми підбили ох які не скромні підсумки за ввесь 2020 рік. Успішно перейшли на модульну систему навчання – це так звані два семестри, упродовж яких всеукраїнська мережа Code Club синхронно проходила курси навесні та восени.

Первісні інстинкти й земне пекло в книзі Ноа Гоулі «За мить до падіння»

05.01.2021


Літаки розбиваються, кораблі тонуть, потяги сходять із рейок. Катастрофи стаються. І це гірка правда. А чи задумуємося, що спричиняє їх? Як почуваються ті, хто вижив, і ті, хто переживає втрату близьких? Цим складним питанням присвячений роман американського письменника й сценариста Ноа Гоулі.

Країна посиленого режиму

29.12.2020


Бандерівці. Пособники фашистів. Буржуазні націоналісти. Ґвалтівники. Убивці. Кати. Совєцька машина добре пропрацювала великий і жахливий міт. Декого від нього досі дрижаки б’ють. 29 років тому нарешті сконала тоталітарна машина 15 «республік». З позитивного – дракона Совєцького Союзу немає. З негативного – ми досі розгрібаємо авгієві стайні в головах багатомільйонних сучасних держав. Комусь це вдається більш успішно, декому – не дуже.

LOUNGEEK – аудіочиталка дня

24.12.2020


Ґаджети забирають частину часу. І відривають від живого спілкування. Така мара сталася і з героїнею. Чи цікавий світ без смартфонів та інтернету? Дівчинка перевіряє разом із новими друзями. А ще потрапляє у пригодницьке фентезі задля пошуку світла. 

Тиха вечірка: літо, вулиця, рок-н-рол

16.12.2020


Хака-хака-хакатон. Хтось уперше на ньому побував, ми ж – уперше його провели онлайн. Нас цікавила доля четвертої тихої вечірки і ми її визначили командно, усією Україною. Принаймні, на події побували представники чи не кожної області. Перше – тиха вечірка 2021 року буде. Друге – формат, повірте, обрали затишний і з гарною назвою. Зветься «гібридним з фішечкою». Улітку? Авжеж!

BrainPark: тепер ми пахнемо однаково

11.12.2020


Розкриваємо свої професійні секрети. Good library – не лише бібліотека, а й місце, де сполучаються долі. Так, у різних іпостасях. Найперше – дружніх, сестринських і братерських. Це наша любов. А нею слід ділитися. До чого ця вся мімішність?

Поговорили з директорами: що і як планувати бібліотекам на 2021 рік

04.11.2020


Човгання комп’ютерними мишками приглушено, мікрофони вимкнено, поодиноко дрейфують вебкамери із рухливими, а іноді застиглими й чимдуж зосередженими обличчями. Плануємо 2021 рік. За добрими онлайновими традиціями пройшов семінар для директорів публічних бібліотек Луганщини. Подія стала частиною обласної школи керівника згідно плану Управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА.