Зустрілися з головою фонду «Рідна країна» Миколою Томенком

21.09.2017


20 вересня ми вирушили до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, щоб побачити, почути та поспілкуватися з Миколою Томенком. Професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відомий громадський і політичний діяч, голова фонду «Рідна країна» приїздив до Старобільська, аби розповісти про здійснені проекти та подарувати студентам та користувачам бібліотек дещо особливе.

Творчість ллється через край – себе скоріше розкривай!

19.09.2017


Луганська обласна бібліотека ім. М. Горького (Good library) оголошує ОБЛАСНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «МОЛОДІ ГОЛОСИ»! Конкурс проводиться серед молоді області у віці від 13 до 35 років (включно) у 4 номінаціях: «Майстер авторської прози», «Майстер авторської поезії», «Декламатор-умілець», «Митець гумористичних творів». Переможці нагороджуватимуться цінними призами на загальному святі творчості. За результатами конкурсу видаватиметься збірка творів учасників.

Презентація з музикою на Бібліотечному форумі

17.09.2017


Повернулися з VIII Львівського бібліотечного форуму. Усе минуло чудово, але без деталей – ніяк. Отож, з 13 по 16 вересня тривав Бібліотечний форум у межах величного щорічного Форуму видавців. Нас відрядили з єдиною метою – здивувати бібліотечну спільноту з усієї країни й не тільки.  Для цього наші працівники вирішили відправити наймолодших представників команди, щоб остаточно поставити крапку в питанні «Бібліотекар і стереотипи».

Провели черговий Літературний БУМ у нашій Good Library!

17.09.2017


Темою сьогоднішніх зборів стала слов'янська міфологія, а разом з нею і забобони та релігійні практики наших предків. Між іншим, багато з цих речей супроводжують нас у побуті й досі, хоча ми над цим рідко замислюємося. Тож обговорювали, наводили приклади з власного досвіду та аналізували.

Коли свято кожен день!

05.09.2017


У важкий для нас час ми невпинно працюємо й намагаємося зробити комфортним життям наших читачів. А у цьому нам допомагають наші доброчинці та просто небайдужі люди, що вже протягом двох років підтримують нас, поповнюючи наш книжковий фонд.

Головне свято країни у Good library

24.08.2017


24 серпня, у День народження країни, ми просто не могли не вийти до наших любих читачів із пропозицією відсвяткувати разом. Що ж, наші невтомні бібліотекарі укотре створили містянам святкову атмосферу.

Жива книга у Good library: «Український Схід: до і після»

23.08.2017


Що таке "жива книга"? Формат живої книги уводить людину в роль "книги", а сам процес «читання» - це розмова. «Живими книгами» стають люди, які готові поділитися з «читачами» своєю особистою історією, досвідом та знаннями, готові щиро відповісти на питання.

Лекція «Міф як зброя у гібридній війні» - протидія інформаційній агресії

21.08.2017


Сьогодні у нашій бібліотеці доцент Інституту філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Голова Науково-аналітичного центру протидії інформаційній агресії Бондаренко Олександр Олександрович провів лекцію, темою якої стало викриття методів ведення інформаційної війни, а також засоби протидії цим методам.

Книжкова виставка до Дня Незлежності

21.08.2017


24 серпня 1991р. Верховна Рада України прийняла історичний документ – «Акт проголошення незалежності України», який відкрив надзвичайно складну сторінку нашої багатовікової історії. Відтоді щороку ми святкуємо головне свято країни – День Незалежності України.

Увага! Зміни у розкладі роботи бібліотеки

18.08.2017


Режим обслуговування користувачів у святкові дні:

23. 08 (середа) - напередодні святкового дня бібліотека працює з 9:00 до 18:00
24. 08 (четвер) - святковий день
25. 08 (п'ятниця) - санітарний день. Бібліотека користувачів не обслуговує
З 26. 08 - звичайний режим роботи

«Зміна: Імпульс» від фонду «Ізоляція»: майбутнє у наших руках.

18.08.2017


17 серпня до нашої бібліотеки завітали представники фонду «Ізоляція» з презентацією проекту «Зміна: Імпульс». Мета проекту полягає у зміцненні зв’язків між громадськими організаціями та активістами, щоб створити рушійну силу, яка здатна буде активізувати місцеві громади. Саме завдяки співпраці небайдужих до міста людей, у майбутньому в нашому регіоні можуть відбутися зміни на краще.

Презентація проекту «Зміна: Імпульс» від фонду «Ізоляція»

14.08.2017


17 серпня о 18:00 у Луганській обласній бібліотеці ім. Горького відбудеться презентація проекту "Зміна: Імпульс" від фонду "Ізоляція" для активістів та громадських організацій Старобільська. Фонд "Ізоляція" за сприяння Національного фонду демократії починає проект "Зміна: Імпульс", що продовжує серію ініціатив "Зміна" на сході України.

Календар знаменних та пам'ятних дат луганської області на 2018 рік

09.08.2017


Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. М. Горького з 1973 року щорічно видає покажчик літератури до пам’ятних дат Луганщини (в електронному вигляді — з 2002 року). Покажчик містить матеріали про визначні події історії, суспільно-політичного, громадського та культурного життя області, ювілеї уродженців краю та видатних діячів, життя та діяльність яких пов'язана з Луганщиною.

Децентралізація: відповідаємо на основні питання!

07.08.2017


У найближчі три роки в нашій країні відбуватимуться зміни, адже згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», впроваджуватиметься реформа децентралізації. Тому ми вирішили підготувати інформаційну виставку, для того, щоб більше людей дізналися про реформу, її переваги та недоліки.

Книжкова викладка для підлітків, що шукають відповіді

06.08.2017


Дівчата та хлопці! У вас перше кохання? Ви  розійшлися в поглядах з кращим другом? Вас не розуміють батьки? У вас ще купа інших проблем… Тоді вам до нас! Книжкова викладка «1000+1 підліткова проблема» – це довірлива розмова з вами, любі друзі, на теми, які хвилюють вас найбільше: дружба, кохання, зрада, нерозуміння та інше.

Файний тренінг у межах проекту «Єдина громада»!

25.07.2017


23-24 липня наші бібліотекарі подалися на тренінг з ефективної комунікації, уникнення стереотипів та мовної ворожнечі. Ця подія неабияк надихнула нас на нові звершення. Тренінг покликаний виконати місію проекту «Єдина громада»  – сприяти згуртованості суспільства, побудові діалогу в громаді на засадах толерантності та єдиного потягу до покращення зв’язків між групами населення. Проект виконується організаціями IREX та ГУРТ, за підтримки USAID.

Картуємо Старобільськ!

21.07.2017


Добіг кінця тренінг із картування громади. Три дні наша місцева ініціативна група за допомогою медіа-тренера компанії Google Ukraine Юрія Антощука вивчала принципи побудови аналітичної карти міста, різноманітні інструменти польового дослідження. Про участь у проекті з картування громади, його особливості – можна прочитати тут: http://library.lg.ua/uk/article/306
 

БУР. Жадан. Божевільне XIX століття. Гості з УБА

19.07.2017


І це все за один вечір! Скільки подій, а скільки щастя! Так, переводимо подих і починаємо розповідь про те, як же минув незабутній вечір середи 19 липня. Спочатку приїхали волонтери з «Будуємо Україну разом» на заплановану зустріч із нами: ми вирішили повторити минулий захід про божевільне XIX століття та знову поділитися знайденими шокуючими фактами про тогочасне життя з бурівцями. Але раптово з’явився у бібліотеці Сергій Жадан! Уявляєте! Декілька хвилин натхненних та мотивуючих слів від митця, зачитування поезій та весела фотосесія – так провели час із паном Сергієм :)
 

Другий БУР talks: видноколо шаленого досвіду!

18.07.2017


І знову стало невимовно тепло. Це вже вдруге до нас заглянуло «БУРівське сонце» – волонтери з «Будуємо Україну разом» 18 липня провели ще один БУР talks :) БУР запросив до міста унікальних людей. 
Як народжувалася платформа ініціатив «DRUZI» у Костянтинівці розповіли координатор вільного простору Наталка Сосницька та  PR-менеджер Софія Пилипенко. Неодмінно навідайтеся на їхній сайт і познайомтеся з діяльністю окриленого простору: http://druzispace.com.ua/. 

Участь у радіоаматорському фестивалі “Hamfest”

14.07.2017


Сонячний день, музика, запальні ігри та змагання, призи й багацько польової каші – так 15 липня минув другий день фестивалю старобільських  радіоаматорів. Ми ж вирушили на фестиваль із «Відкритою бібліотекою». Незчулися, як нас уже нагодували смачною кашею та запропонували пограти в настільний хокей. Так, це була «запекла» боротьба.

Показано 20 из 89