Книги від кікбоксерів

13.11.2019


Як ощасливити бібліотекарів? Правильно, подарувати їм книги. Отримали порцію щастя від   Луганської обласної федерації кікбоксингу WAKO, яка завітала на обласний бібліотечний круглий стіл. Роботу бібліотекарів відкрили урочиста програма від відділу культури Старобільського РДА та  привітання представників Луганської ВЦА Катерини Безгінської, заступниці Голови ВЦА, та Аліни Адамчук, начальниці управління культури, національностей та релігій.

Східний тур Макса Кідрука

30.10.2019


Східний тур письменника Макса Кідрука не оминув і Старобільськ. Після Сєвєродонецька та Щастя автор з командою приїхав до Good libarary з презентацію нового роману «Доки світло не згасне назавжди». Сталося це 29 жовтня 2019 року від Різдва Христового.

Non Virtual MeetUp: віртуальність допомагає

15.10.2019


Які інноваційні технології можуть допомогти людям з інвалідністю? Над цим метикували діти і дорослі під час мітапу 12 жовтня у Good library. Учасники зібралися у межах ініціативи Meet and Code за фінансування корпорації SAP. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup. За цією програмою подію у Старобільську ініціювало Луганське обласне відділення Української бібліотечної асоціації.

Обласна акція «IT-Мітап у моєму клубі»

07.10.2019


Запрошуємо всі клуби програмування Code Club Луганської області долучитися до обласної акції “IT-meetUp in my club” , яку ініціюють проєкт Code Club UA  та Good library до Тижня коду в Європі. IT-мітап – це неформальна зустріч, де учасники вирішують певну проблему, пропонують ідеї, представляють свої проєкти. 

(Не)віртуальний мітап у Good library

07.10.2019


Запрошуємо дітей та дорослих на живу зустріч у форматі мітап! Тема – віртуальна реальність в інклюзивному світі. Наша мета – об'єднати дітей-програмістів, новачків у програмуванні, дітей з інвалідністю, батьків, IT-спеціалістів навколо інклюзивної доступності у місті та країні загалом. Подія проводиться до Тижня коду в Європі. 
 

Луганщина. Обласний бібліотечний форум. Різні люди.

27.09.2019


Врум-врум. 26 вересня у залі районного будинку культури Біловодська проходив обласний бібліотечний форум з елементами TED-x. Серед учасників та спікерів – не лише бібліотекарі. Приєдналися влада та представники громадськості – медіаексперти, блогери, журналісти, правозахисники, молодіжні активісти. Обговорювали проблеми сільських бібліотек області, зокрема їхню спроможність залишатися громадськими інтелектуальними центрами

Десятий Львівський міжнародний бібліотечний форум

25.09.2019


Табунцем вибухових вражень відгримів ювілейний міжнародний бібліотечний форум у Львові. Пристрасті клекотіли протягом 18 – 21 вересня. Бібліотечне товариство з клану джедаїв «Українська бібліотечна асоціація» вкотре в ударі. Гасло «Бібліотека – відповідальність кожного» підтверджує, що представників клану, та ще й таких різних і симпатичних, стало набагато більше smiley

Луганський обласний бібліотечний форум на часі!

13.09.2019


26 вересня Біловодськ прийматиме бібліотекарів, громадських діячів, блогерів, волонтерів, молодіжних активістів на обласному форумі до Всеукраїнського дня бібліотек. Тема для прожарки – «Сільська бібліотека – фундація громадських інтелектуальних перетворень». Підсилення – дискусія у форматі  TEDx.

Проєкт Code Club UA на Луганщині

09.09.2019


У вересні почала діяти мережа Code Club Луганщина. Це спільнота, яка об’єднує клуби програмування для дітей по всій області.  Ініціатори мережі на Луганщині – проєкт Code Club UA та Good library. Сode Club UA  – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів програмування для дітей 8 – 13 років. Такі клуби вже функціонують у 32 країнах світу під всесвітньовідомим брендом Code Club.

Про місто у світовому кафе

06.09.2019


Паперові скляночки наповнені гарячими напоями. Гості переповнені міркуваннями про рідне місто. Культура – гарне поняття, але чи є в ньому гармонія? Чи задовольняє старобільчан культура міста? Якщо ні – то в чому проблема\ми? Про те, як оновити та зміцнити ауру Старобільська, говорили під час світового кафе в межах проєкту “Дослідницька Арт-резиденція «Аура міста»”.

Не ковбасою єдиною

23.08.2019


Імерсивна антилекція за темою радянського союзу от-от почнеться. Залишається лише нарізати ковбасу та ніжно прикрити нею хлібчик. І от ми в імерсивному колі. Глибокий вдих. Занурення. Учасники антилекції – і ті, хто жив у срср, і молодь –  нанизують власні асоціації з тим часом: паради, піонери, черги за продуктами, газованка, дешева ковбаса, комсомол, «сухий закон», колгосп, табори для дітей і «табори для дорослих» тощо.

Code Club: новий старт

22.08.2019


Хтось вчиться писати тексти, а хтось – коди. Це програмування, крихітко! Раді повідомити, що вже розпочали новий сезон наших програмних мандрів у клубі програмування Code Club. Пілотна серія – знайомство з учасниками-новачками та привітання першопрохідців. Тренер Сергій Марченко та координаторка Юлія Дубова вийшли до дітей зі зламаним мікрофоном. Сказали, що так треба, бо то така гра. Але спочатку розповіли дітям та їхнім батькам про сам клуб.  Він є частиною всеукраїнської мережі Code Club UA.

Слово на стіні

19.08.2019


Спочатку було слово. А потім з'явилися стіни, яким цих слів не вистачає. Одна дружня команда з Дніпра вирішила, що у їхньому місті забагато мовчазних стін. Тож вони вирішили подарувати їм голоси відомих українців. Почали зі дніпровських письменників-земляків: Олеся Гончара та Валер'яна Підмогильного. Писали цитати на зупинках, малювали портрети на стінах, звісно, за згодою місцевої влади. У процесі дізнавалися, скільки мешканців міста взагалі знайомі з цими особистостями, стикалися з нерозумінням і осудом, з підтримкою і схваленням.

Про історії, що вчать бути людиною

05.08.2019


Пан Володимир Беспалий, старобільський капелан, помітно хвилюється. Часто поправляє свій потрясний підрясник. Скоро розпочнеться зустріч. За мить приїжджає протоієрей В’ячеслав Кізілов, старший військовий капелан Тернопільської області. З ним інші капелани та військові. Іще за мить – книги заполонили стіл. Пан В’ячеслав готовий розповідати про мету приїзду.

РоздІловІ. Старобільськ.

04.08.2019


Проєкт РоздІловІ зазвучить, точніше заживе, по-новому. Про це ми дізналися чи не найпершими. Оля Михайлюк, режисерка, художниця, Томаш Сікора, музикант, композитор, та Мирослава Ганюшкіна, директорка агенції ArtPole – розказали у Good library про онлайн-формат проєкту та презентували оновлену версію сайту.

Тарас кун у Білокуракиному

26.07.2019


Антилекція «Сім чакр Тараса куна» поїхала до Білокуракиного. Приїхала, зручно вмостилася у залі Білокуракинської дитячої бібліотеки. Людей багато. Вони ще не знають, що їх очікує, – почути про зовсім іншого Тараса Шевченка. А ми знаємо. Внутрішній голос сардонічно хіхікає. Не вдається сісти у заплановане спіритичне півколо та запалити свічку задля медитативної атмосфери.

Культурно-мистецький проект «Байки UA: діти для дітей»

29.06.2019


Сьогодні громадська організація «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо „Веселка ТВ”» презентувала результати культурно-мистецького проекту «Байки UA: діти для дітей» за добіркою кращих байок відомого українського письменника Леоніда  Глібова у вигляді 30 аудіотворів.

УБА. Дніпро. Любов.

25.06.2019


Розширюємо географію подорожей. Чотири дні. 35 бібліотекарів Луганської та Донецької областей. Місто Дніпро. Що їх усіх об’єднує? Любов до своєї справи та бажання удосконалювати себе. Як усе минуло? Прекрасно. Дуже добре. Але якщо прагнете подробиць, слухайте.

У Майстерні новітніх технологій

14.06.2019


Покидаємо ненадовго Good library і йдемо з дітьми на екскурсію. Новітні технології чекають. Кепки ледь-ледь захищають від потужних потоків сонячного світла. 10 хвилин у режимі «сухої пустелі» –  і ми героїчно переступаємо поріг Регіонального центру професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка. Сили не відступають, піднімаємося на 2-й поверх, опиняємося у майстерні, де от-от дещо трапиться.

Сепульки. Завихрення. Ліс.

09.06.2019


Три бібліотекарі мчаться закуреною дорогою. Попереду – невідоме. Добре, майже невідоме. Шепилівка. Село в Попаснянському районі. 85 кілометрів подолали успішно. Перед нами – мальовнича турбаза «Гражда». А ще привітні керівники клубів. Бо мета трьох біблолюдей – навчати.

Показано 20 из 240