Училися відеоблогерству

28.06.2020


26 і 27 червня відвідали «Основи відеоблогерства» від Юрія Кочкарова, режисера, сценариста, фотографа, письменника, тренера соціальних і комерційних проєктів. Спитаєте, як минуло? Фантастично. Протягом двох днів працювали над теоретичною і практичною частинами.

Gucci gang по-бібліотечному

27.06.2020


Що об’єднує трьохсот людей? Спільні інтереси як мінімум. Як зібрати цих же людей одномоментно в єдиному місці? Зайти в Zoom. А навіщо, власне? Та звітно-виборча ж конференція Луганського обласного відділення УБА. Gucci конференцію відкрила Інна Риб’янцева, голова Луганського обласного відділення Української бібліотечної асоціації. Підхопила її Світлана Моісєєва, директорка Good library.

Книгоманія: діти, книги, творчість

25.06.2020


Художники, автори віршів та прозових творів, піаністи й танцівники – усі вони юні книгомани Луганської області, фіналісти третього етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія». Літературну подію для учнів шостих та сьомих класів організував Форум видавців.

Крутодні онлайн-інтенсиву з програмування

18.06.2020


А історія така. Волонтери з Луганської та Донецької областей навчають дітей програмуванню онлайн. Дев’ятеро менторів приєдналися до всеукраїнського онлайн-інтенсиву від освітнього проєкту з програмування Code Club Ukraine. Це новий формат навчання, який синхронно почав втілюватися з першого червня у 17 регіонах України.

Шукаємо ручки від кейсів. Чотири дні інтенсиву з блогерства

14.06.2020


З дороги. Пил обтрусили, руки вимили, валізи розклали. Подумки ще збираємо всі частинки, але готові розказати про тріп. Отож, 11 – 14 червня взяли участь у школі-тренінгу «Як стати блогером». Начіпляли на власний кейс достатньо.

Розмови про вільне Щастя

11.06.2020


Напередодні чорно-білого Дня визволення Щастя зібрали друзів, експертів, очевидців, активістів, аби поговорити про шлях до «щастя». Як формувався добровольчий батальйон визволителів, чому синдром роздвоєння менталітету досі переслідує жителів міста, як волонтери та військові налагоджували зв’язок з мирним населенням, які фейки кружляють над Щастям – таку вервечку тем вирішили зачепити впродовж онлайн-бесіди.

Повертаємося!

09.06.2020


Друзі! З 10 червня Good library відновлює обслуговування користувачів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 392.

Друга світова: розбиралися у колах мітів

08.05.2020


Міти особливо привертають увагу, якщо вони стосуються історії. Одні з них виникають через незнання, інші – ретельно створюються через ЗМІ. Отож, як укорінилися міти про Другу світову війну в буденне життя, чому ми досі дискутуємо про 8 та 9 Травня та де шукати історичні факти, – говорили на віртуальній екскурсії та дискусійному майданчику онлайн «Війна та міф».

Другий обласний IT Марафон

07.05.2020


Запрошуємо дітей 9 – 13 років пройти навчання в освітньому марафоні з інформаційних технологій за трьома напрямками: кібербезпека і медійна грамотність, блогерство, технології Minecraft.

Овва. Міжнародний стрім Caring Bridge

05.05.2020


Музичний ефір і запопадливі лаги у фейсбуці – ще один епізод карантинних буднів у Good library. Музиканти Сергій Летучий і Юрій Березовський провели свій перший міжнародний стрім під назвою «Caring Bridge». А вгадайте, хто з цих двох ще й бібліотекар? Якщо подумали на Сергія – то нумо ляпнемося долоньками! Гм. Добре, зробімо це пізніше.

Печемо освітні кекси на карантині

18.04.2020


Історія така: ми онлайнові. Тобто наразі 90% нашої роботи зводиться до віртуалізованого обслуговування клієнтів Good library. Домашня випічка від нас – онлайн-тренінги з різними смаками.

Конкурс «Медіаграмотність у бібліотеці»

04.04.2020


Друзі! Раді запросити вас до участі в конкурсі «Медіаграмотність у бібліотеці» від Луганського обласного відділення Української бібліотечної асоціації. Конкурс відбудеться з 5 квітня до 5 вересня 2020 року. Мета – стимулювати бібліотеки до просування медійної грамотності та критичного мислення серед своїх користувачів.

Good library з вами вдома

19.03.2020


Наша команда тимчасово переходить у режим дистанційного обслуговування.

Тур «Читай – Пиши» у Старобільську

04.03.2020


Сталося дещо приємне. До нас завітали письменники та письменниці. Вони, а це Маша Сердюк, Марія Артеменко, Сашко Дерманський та Сергій Жадан, прийшли до Good library з важливою місією. Чому важливою – усе, що стосується книг і літератури варте уваги. Розказали про крутий конкурс «Читай – Пиши»

WOW Event: Обласний конкурс на кращу IT подію

02.03.2020


А що зараз буде! Пропозиція взяти участь у конкурсі на кращу подію, присвячену інформаційним технологіям. На вашому просторі діє клуб програмування Code Club? Або ж ваш заклад/простір активно підтримує тему програмування і готовий випробувати себе у конкурсі? Якщо відповідь "Єсссс" –  то ми чекаємо на організовану вами подію!

Синергія Славського: конференція здорового бібліотекаря

02.03.2020


Коротше кажучи, ми тут зі Славського приїхали. Це Львівська область. Там вписалися на Х Ювілейну міжнародну конференцію «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: орієнтири співтворення». Чотири енергійних дні, з 25 по 28 лютого, працювали, синкретизувалися, слухали, дискутували й професійно релаксували

Містяни отримують цифрову освіту в бібліотеці

20.02.2020


Бібліотекарі – амбасадори цифрової освіти. Відтак усі, хто потрапляє до бібліотеки, зокрема нашої, має змогу пройти безкоштовне навчання з цифрової грамотності за допомогою бібліотекарів

Шкарпеткова синхронізація: Зимова школа у горах

17.02.2020


Усіляке буває. Листування двох бібліотекарок про поїздку на Зимову школу до села Бабин на Івано-Франківщині випадково злили. Хто це зробив? Яка вже різниця. Поспішіть прочитати, поки вона таким самим загадковим чином не зникла.

Артем Чапай приїхав з «Дивними людьми»

07.02.2020


Шляхи Good library та Артем Чапай зрештою перетнулися. І от все так добренько склалося: Старобільськ опинився серед міст/містечок, до якого приїхали «Дивні люди» Артема Чапая. Коротенький профайл письменника: мандрівник, журналіст у минулому і трохи в теперішньому, перекладач, автор гайпових книг «The Ukraine» і «Тато в декреті»; профемініст, захисник суржику, особливий інтроверт-говорун, бачить реальну Україну в її райцентрах, віддає перевагу чистому плацкарту, аніж брудному купе; «за» упорядкований хаос та намет заміст готелю.

Фіксили настрій у Code Club

11.01.2020


А чому б не влаштувати костюмовану IT-вечірку напередодні школи? Діти цілком «за». Єгор – Стів із комп'ютерної гри Minecraft. А Ліза – у вбранні Сімки з «Фіксиків». Оу, Ярик дивує образом комп'ютерної мишки, а Настуня з гордістю повідомляє – вона Дід Мороз з досі невідомої для нас відеогри

Показано 20 из 269