Привіт!

Це Good library. Або Луганська обласна універсальна наукова бібліотека.

Наша домівка нині в містечку Старобільськ. Тут добре.

Good library – це новосформована креативна і божевільна команда. Окрім  бібліотекарів за покликом серця і печінки, у нас працюють люди творчих професій: дизайнер, письменники/ці, програміст, музикант, інженер та аналітики.

У нас одне приміщення. Воно невеличке, але комфортне і вміщує до 100 осіб. Ні, до 110. У ньому відбувається все: кінопокази, семінари, тренінги, IT-події, лекції/антилекції, форуми, квартирники, тихі вечірки, дитячі та підліткові психологічні зустрічі. До нас приходять із планшетами й ноутбуками, щоб попрацювати за просторими столами в теплому й добре освітлюваному приміщенні. Потрібні комп'ютери для роботи – з радістю надаємо свої.

Ми не лише бібліотека, а й методичний центр для бібліотек Луганської області. Спочатку отримуємо рекомендації від головної бібліотеки України, які пристосовуємо до бібліотечних реалій регіону. Надаємо колегам власні рекомендації, моніторимо, що у них відбувається у містах і селах. Є проблеми – допомагаємо їх вирішити.

Наші фахівці з Регіонального тренінгового центру надають швидку освітню допомогу і бібліотекарям, і всім представникам громади. Так ми популяризуємо неформальну освіту серед населення.

Книги? Звісно, є. Родзинка фонду – абсолютно нова література. Різногалузева, різножанрова. Її можна знайти на Форумі видавців у Львові, і…ага, у нас.

Відкриті до будь-яких ідей і пропозицій завжди. Але ми безсилі, якщо ви не хочете змін.

Наша місія – зламати застарілу систему бібліотечної справи, зруйнувати назавжди незграбні штампи щодо бібліотек, привернути увагу молоді, експериментувати завжди-завжди.