Про бібліотеку

Сьогодні Луганська обласна універсальна наукова бібліотека імені О. М. Горького (Good library) – це не заангажований, зовсім новий вільний простір без меж. Наша домівка нині знаходиться в м. Старобільськ.

Good library не має такого приміщення-гіганта, яке було за часів мирного неба над Луганськом. Наші полички не забиті десятками тисяч книг. Ми не маємо численної «робочої сили», отих 146 людей, які тягнули на собі чотири поверхи будівлі з незрозумілою для простих смертних конструкцією, неначе ті бідолашні кити з міфу про світобудову.

Тим не менше, ми маємо значно більше – молоду, креативну, сміливу команду (трохи божевільну, але це нормально), багато нових ідей та величезне бажання зламати систему бібліотечної справи, зруйнувати назавжди незграбні штампи щодо бібліотек. 

Нині наш фонд налічує близько 6,000 зовсім нових видань літератури різного ґатунку – це все подарунки наших відданих друзів (діячів культури, громадських організацій, видавництв та небайдужих громадян).

Повітряна куля бібліотеки – методична робота наших працівників: ми мандруємо різними куточками області, скидуємо мішечки з різними знаннями іншим бібліотекарям, а іноді забираємо колег із собою до країни Саморозвитку :)  

Методичний центр Луганської обласної бібліотеки – своєрідна служба порятунку, середовище, яке надає нові можливості бібліотечним працівникам регіону.

 

У Good library завжди відкриті двері для всіх!