Привіт, ми Good library!

А ще нас кличуть Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою wink

У нас зовсім новий вільний простір без меж. Наша домівка нині знаходиться в м. Старобільськ.

Ми не лише бібліотека, а й методичний центр для бібліотек Луганської області. Що там відбувається? Спочатку отримуємо рекомендації від головної бібліотеки України, які пристосовуємо до бібліотечних реалій регіону. Надаємо колегам власні рекомендації, моніторимо, що у них відбувається у містах і селах. Є проблеми – допомагаємо їх вирішити.

Good library – це новосформована креативна і божевільна команда. Окрім бібліотекарів, у нас працюють люди творчих професій: дизайнер, письменники/ці, програміст, інженер та аналітики.

У нас одне приміщення. Воно невеличке, але комфортне і вміщує до 100 осіб. Ні, до 110 осіб. У ньому відбувається все: кінопокази, семінари, лекції, форуми, мітапи. До нас приходять із планшетами й ноутбуками, щоб попрацювати за просторими столами, у теплому й добре освітлюваному приміщенні.

Щотижня діє Code Club – клуб програмування для дітей 8 – 13 років. Там діти вчаться програмувати за 4 рівнями складності.

Фахівці Регіонального тренінгового центру надають швидку освітню допомогу і бібліотекарям, і всім представникам громади. Таким чином ми популяризуємо неформальну освіту серед населення.

Книги? Звісно, ми їх маємо. Родзинка фонду – абсолютно нові книги. Різногалузева, різножанрова. Така, яку можна знайти на Форумі видавців у Львові. Тому у Львів їхати не обов’язково, краще завітати до нас.

Відкриті до будь-яких ідей і пропозицій завжди. Але ми безсилі, якщо ви не хочете змін.

Наша місія – зламати застарілу систему бібліотечної справи, зруйнувати назавжди незграбні штампи щодо бібліотек, привернути увагу молоді, експериментувати на кожному кроці.