Лекція «Міф як зброя у гібридній війні» - протидія інформаційній агресії

21.08.2017


Сьогодні у нашій бібліотеці доцент Інституту філології Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Голова Науково-аналітичного центру протидії інформаційній агресії Бондаренко Олександр Олександрович провів лекцію, темою якої стало викриття методів ведення інформаційної війни, а також засоби протидії цим методам.

Книжкова виставка до Дня Незлежності

21.08.2017


24 серпня 1991р. Верховна Рада України прийняла історичний документ – «Акт проголошення незалежності України», який відкрив надзвичайно складну сторінку нашої багатовікової історії. Відтоді щороку ми святкуємо головне свято країни – День Незалежності України.

Увага! Зміни у розкладі роботи бібліотеки

18.08.2017


Режим обслуговування користувачів у святкові дні:

23. 08 (середа) - напередодні святкового дня бібліотека працює з 9:00 до 18:00
24. 08 (четвер) - святковий день
25. 08 (п'ятниця) - санітарний день. Бібліотека користувачів не обслуговує
З 26. 08 - звичайний режим роботи

Детектив із родзинкою для найменших

31.07.2017


Для найменших і трохи старших поціновувачів детективу команда юних детективів-школярів розгадує історії, які постійно трапляються на їхньому шляху. Книга детективних історій-загадок від колективу авторів Мартіна Зелле та Сьюзен Кнаусс проведе вас те-е-е-мними вулицями зникнень, крадіжок та убивств, що не під силу навіть досвідченим поліцейським.

Нова порція сертифікатів!

26.07.2017


Сьогодні Регіональний тренінговий центр нашої бібліотеки провів чергове навчання для бібліотекарів Старобільського району за курсом «Класифікація документів за УДК». Ці тренінги проводяться у межах безперервної бібліотечної освіти для всіх бібліотечних фахівців області.

Що в імені тобі моїм?

22.07.2017


Взаємозв’язок між ім’ям людини та його характером прослідковано здавна. Так, давні римляни своїх дітей патриціанського роду Клавдіїв називали найрізноманітнішими іменами, але у жодному випадку не нарікали Луцієм, оскільки один такий Луцій забруднив своє ім’я грабунками, а інший – убивством.  

Фіцджеральда багато не буває!

14.07.2017


Що ж, «По цей бік раю» Скотта Фіцджеральда. Відверто кажучи, серед нас є бібліотекарі, котрі вирішили дослідити твори письменника повною мірою. Звичайно, наскільки це дозволяє наша бібліотека. Ми маємо декілька творів, які, безперечно, давно опинилися на вершині американської класичної літератури.