Другий приїзд кульних людей з U-Poem

21.04.2018


20 квітня, не зовсім теплого вечора, до Good library зайшли вони… уже такі рідні U-Poem-ці. Про першу гостину розповідали тут. І вкотре наша зустріч відбулася у форматі ЛІТ.МУЗ.БУМ під назвою «BetOnArt», тобто «Ставка на мистецтво». Тут, до речі, криється гра слів та часточка бібліотечного безуму, бо ідеться не лише про бетон, а про мистецтво на ньому. Наче зрозуміло smiley.
 

Розмови про авторські права в YouTube

20.04.2018


Уже наступного понеділка, 23 квітня, світ святкуватиме День книги та авторського права. Ми – охочі відзначати особливі дати раніше – сьогодні провели бесіду для учнів Старобільської загальноосвітньої школи І ступеня №2. Здогадайтеся, що за тема? Не знаємо, які у вас були варіанти, але якщо відразу спало на думку авторське право – то це чудово smiley. Ми ж розглядали цю тему в межах щоденних посиденьок у YouTube. Діти – чи не найбільша аудиторія відеоблогінгу. Запитайте свою дитинку, як часто вона відвідує YouTube-чик. Звісно, це стосується і вас, дорослих wink.

Сильна лекція і гвіздки у подарунок

18.04.2018


Що ж такого Good library зробила, що їй дарують цвяхи? Поганого нічого, відразу попереджаємо smiley. Сьогодні насичений на зустрічі день. До нас завітав один із учасників та організаторів ГО «Спортивний клуб „Адамант”» Олександр Солдатов. Лекція, присвячена силачам минулого, змусила нас затамувати подих.

Відверто про українську мову

17.04.2018


«В Україні не знає російської 5%, української – 12%, російською володіє 92%, українською – 86%»  – ось таке сумне спостереження подає Ілько Лемко, автор книги «Цікавинки укрмови». Сама книга з’явилася у 2016 році. Сьогодні навряд чи ситуація якось змінилася на користь української. Якщо ви з цим не погоджуєтеся, тоді дайте відповідь на таке простесеньке питання – якою мовою спілкуєтеся вдома?

Пробуди свого внутрішнього інтроверта

13.04.2018


«Я Анастасія, і я інтроверт». Це зараз я упевнено кажу такі речі, не соромлячись, що хтось почне мені закидати відлюдькуватість, мовчазливість чи подібні речі. Але багато хто, на жаль, не лише не може визнати суть своєї особистості, але й повсякчас перебудувати себе. Що ж, ще до книги Сьюзен Кейн «Сила інтровертів» я, на щастя, зрозуміла – бути інтровертом насправді круто й цього не треба соромитися. Але для тих, хто ще не збагнув своєї унікальності, потерпає від упередженого ставлення, змушує себе робити те, що не приносить радості, але ніби то вимагається суспільством, є навсправжки книга, яка мотивує та надихає, адже її авторка сама інтроверт. Вона пройшла нелегкий шлях, щоб написати про «тихих людей у світі, що не може мовчати».

«Радості» людства

10.04.2018


Насильство, суспільство, закони, порядки, занепад –  що ще можна вкинути до найфірмовішого супчика, у якому клекоче людство? Чоловіче тріо – Дуґлас Норт, Джон Волліс та Барі Вайнґест – майстерно подають рецепт усієї тієї баламутини, аналізуючи витоки суспільного ладу,  економічного хисту, їхній перебіг та занепад у книзі «Насильство та суспільні порядки». 

Продовжуємо підвищувати кваліфікацію

06.04.2018


Перший квартал року обласний методичний центр Луганської ОУНБ не полишає своєї місії – допомогти бібліотекарям відновити та поглибити знання, а отже, підвищити свою професійну кваліфікацію. Проблема, яку намагається вирішити наші тренери уже майже другий рік поспіль, – це допомогти бібліотекарям впровадити УДК.