«Україна: від козацтва до кіборгів»

12.10.2017


З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, щорічно 14 жовтня відзначається День захисника України. З цієї нагоди, в бібліотеці діє книжкова виставка «Україна: від козацтва до кіборгів».

А як у вас із психічним здоров’ям?

10.10.2017


Сьогодні, 10 жовтня, ми досить обережно та старанно це з’ясовували в колі наших друзів-користувачів. А що ще робити у Всесвітній день психічного здоров’я?.. А допомагав нам психолог-чарівник із Центру психосоціальної адаптації (м. Старобільськ) Антон Назмієв.

«Я, Ремарк і прекрасні люди»

10.10.2017


Не так давно ми вже написали огляд на три романи  Е.М. Ремарка  про втрачене покоління. Але руки потягнулися до іншої трійки творів німецького автора: «Ніч у Лісабоні», «Тріумфальна арка» та «Чорний обеліск».

Картування не для слабаків. І крапка.

09.10.2017


А ми вкотре нагадуємо й робитимемо це ще довго: проект картування триває :) І головні вартові старобільської ініціативної групи з картування часто мандрують різними містами України, щоб якісно та надійно виконати заплановану роботу.

Спогади – найправдивіші…

07.10.2017


Операція «Вісла»  – ще один приклад примусової політики комуністів. Але вже польських. Називаючи речі своїми іменами, ця акція 1947 року не зовсім походила на так званий обмін населенням з високою метою – повернути своїх до своїх.

ARS LONGA, або МИСТЕЦТВО ВІЧНЕ

03.10.2017


Жінка в чорному, жінка, що жила без шкіри – так називали Дарію Віконську мистецтвознавці та літературознавці. Хто вона, наша незнана землячка? Який слід залишила по собі? Вона увійшла в історію завдяки своїм публікаціям художньої прози та літературознавчим розвідкам, присвяченим, зокрема, ірландському письменнику Джеймсу Джойсу.

«Стоп, фейк!»: консультації з медіаграмотності для бібліотекарів

21.09.2017


21 вересня команда найдосвідченіших фахівців нашої бібліотеки провела методичні консультації для бібліотекарів Станично-Луганської ЦБС. Виїзд відбувся у межах комплексного заходу управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА, під час якого фахівці обласних закладів культури надають допомогу колегам на місцях.