Команда методистів продовжує рейд сільськими бібліотеками Новопсковщини

22.03.2017


Відбувся другий тренінг із циклу  «Бібліотека та інформаційна війна», головна мета якого навчити бібліотекарів протистояти інформаційній агресії та маніпулюванню свідомістю. 
Перша частина тренінгу присвячувалася методам маніпуляції, поширенню дезінформації та розповсюдженню міфів та слухів. 

Який він, український менталітет?

21.03.2017


Чи чули ви про менталітет народу? І чи дійсно українці, росіяни й білоруси один народ? Чи справді ми «однакові»? Щоб знайти відповіді на ці та інші питання, я «пройшлася» сторінками книги українського лікаря-психотерапевта, автора методу біосугестивної терапії Олександра Стражного «Український менталітет: Ілюзії. Міфи. Реальність». 

Українська революція 1917 – 1921 років: зробили власні висновки

20.03.2017


Рік Української революції ми вирішили відзначити у вигляді обговорення історичної основи книги Василя Шкляра «Залишенець. Чорний ворон». Сьогодні разом із містянами говорили про те, що довелося пережити тодішній Україні. Розглянули етапи Української революції: діяльність Української Центральної Ради, значення укладених Універсалів, умови українського національного піднесення, державотворення Павла Скоропадського, встановлення влади Директорії УНР.

Літературний БУМ по-японськи

19.03.2017


2017 рік проголошено роком Японії в Україні. Чи багато ми знаємо про цю країну? Напевно, що ні. Щоб якось бути обізнаним, ми надихнулися та пройнялися атмосферою країною, де сходить сонце світу. 
Отож, наше знайомство почалося із  поетичного екскурсу до Японії. Спочатку було складно збагнути, про що ж можна сказати, та й чи можна сказати багато. Але після сьогоднішнього літературного БУМу впевнено кажу: можна й треба!

«Журналісти стріляють не кулями» – правда життя військового кореспондента

17.03.2017


Це книга про журналістську діяльність у районах збройних конфліктів чи стихійних лих. Вона містить не просто цікаві й пізнавальні історії багатьох досвідчених журналістів, про яких ви напевно чули, а, можливо, і бачили. У книзі ви знайдете багато порад, як…не загинути, не втратити розум у зоні бойових дій, урешті-решт, вчасно здати репортаж у номер.

«паМ’ЯТАти»: лекція та перформанс від Олі Михайлюк у нашій бібліотеці

15.03.2017


Сьогодні до нас вкотре завітала команда київської агенції «Арт-поле» на чолі з режисером  Ольгою Михайлюк. Цього разу містян познайомили з перформансом під назвою «М’ята» та лекцією «Мистецькі проекти в часи змін і конфліктів». 

Пригодоманія від Лесі Воронини

14.03.2017


Чи куштували ви коли-небудь засіб від страху? А чи каталися в машині часу, створеній вашою бабусею? Ні? Тоді повісті Лесі Ворони допоможуть потрапити до секретної лабораторії так званого ТТБ («Таємного Товариства Боягузів») і сповна насолодитися усіма принадами детективного життя! Книга «Таємне Товариство Боягузів та Брехунів» Лесі Воронини стала переможницею у номінації «Дитяча Книга року BВС – 2012».