Орвелл на передовій

23.02.2018


У цій книзі Орвелл сподобався мені, перш за все, як моральний критик, а не доладний політичний аналітик. Ні, я не сперечатимуся, у п’ятому розділі він зрозуміло й доволі розкуто оповідає про ту баламутину між партіями, традиційну зраду, військове нехлюйство, тенденцію дволиких, інформаційне прохіндейство – у всьому цьому Орвелл хлюпався довго й, звісно, у чоловіка доволі накипіло.

Чи часто ми говоримо про Майдан?

22.02.2018


Відповідь залишимо за кожним. 20 лютого став Днем Героїв Небесної Сотні. Окрім інших подій, які ми присвятили пам’ятному дню, сьогодні влаштували дискусійний майданчик «Зима, що нас змінила». На бесіду запросили учнів Старобільської загальноосвітньої школи І ступеня №2. Спогадами про 94 дні Майдану 2013 – 2014 років ділилися громадський активіст, юрист та учасник АТО Володимир Григоренко, а також учасник київського Євромайдану Віктор Фурсов.

Міжнаціональне чаювання!

21.02.2018


Сьогодні у нашій бібліотеці звучали різні мови. Зачитування поезій гінді, івритом, грузинською, польською, німецькою та узбецькою мовами, а також спів – так само багатомовний та поліфонічний. Так, друзі, ми смачно святкували Міжнародний день рідної мови. І недаремно саме смачно, бо тому сприяли всілякі смаколики.

У Зимовій школі для молодих бібліотекарів, або далеко від мами й тата

19.02.2018


27 годин у потягу – і я у Воловцях. Це Закарпатська область. Звідтіль ще трохи на автобусі засніженим серпантином, що не на жарт випробував мене на міцність. Ще зайвий кілометр, і мені, людині, схильній до закачування, довелося б діставати пакетики, яких я, до речі, не мала. Так, згодна, не з цього треба було розпочинати опис своєї поїздки до Зимової школи молодих бібліотекарів. Але я за розлогий контраст подій smiley

Регіональний тренінговий центр: починаємо методичний рік

14.02.2018


Сьогодні, коли усі відзначають найромантичніше свято року (День Святого Валентина як-не-як), ми зібрали бібліотекарів регіону на тренінг. Методисти та бібліотекарі почали плідну роботу: управлялися у проектному менеджменті. А на допомогу прийшов у цьому наш незмінний партнер – ГО «Дієва громада» та її очільник Оксана Очкурова.

Корпорація гіпі

13.02.2018


Чи замислювалися Ви коли-небудь про те, що їсте, у чому ходите і чим користуєтеся у повсякденному житті? Ні, я не маю на увазі, що потрібно панічно читати кожну етикетку купленого Вами продукту чи шукати лише перевірені натуральні тканини або меблі. Справа в іншому. Замислювалися над тим, коли і хто вигадав, наприклад, футболки з принтом чи популяризував йогу та йогурти?

«Оце так!» від Джобса

09.02.2018


Поговоримо про книгу, яка називається «Стів Джобс» із серії «Видатні особистості. Бібліографічні нариси для дітей». Тут я наздоганяю Настуню, яке вже почала добірку оглядів із цієї серії.