Чому соборність – це важливо?

22.01.2018


Щорічно 22 січня українці відзначають День Соборності України. Що таке соборність для кожного з нас? Які історичні події передували святу? Хто стояв біля витоків? На ці та багато інших питань Ви можете знайти відповідь, переглянувши нашу виставку.

Інші голоси, інші кімнати

19.01.2018


Він той, хто написав легендарний «Сніданок у Тіффані», хто товаришував у дитинстві з відомою (і моєю улюбленою) письменницею – Гарпер Лі. Він той, хто став одним із представників стилю «південної готики», хто писав на межі художньої літератури та журналістики. Він, це Трумен Капоте.

Чи пробачить нам планета?

18.01.2018


18 січня з’ясовували це з дітьми та підлітками на еко-тренінгу в межах проекту «Швидка освітня допомога».  Саме цей  тренінг має особливе призначення, бо націлений на небайдужих учасників, котрі керуються бажанням змінити екологічну ситуацію у країні та світі.

«Відьмак» Сапковського: нова ера у фентезі

16.01.2018


Людей з прадавніх часів цікавила містика, міфи та казки. Тому не дивно, що у постмодерновій літературі виник такий жанр, як фентезі, який поєднує в собі усі ці елементи. Кожен автор, що писав фентезійні романи, створював свій власний світ, залежно від своїх знань і досвіду. Польський письменник Анджей Сапковський у 80-х роках створив історію, яка змінила сприйняття жанру на теренах Європи.

Simple song of freedom: мистецтво українських шістдесятників

12.01.2018


Про шістдесятників наше покоління знає так само мало, як і попереднє. Ми чули про них з уроків української літератури у старших класах, а наші батьки, либонь, уже з екранів телевізорів (про старше покоління можна взагалі не говорити). Що ж, намагатимуся виправити цю помилку за допомогою енциклопедії «Мистецтво українських шістдесятників». Let’s go!

Список новорічних побажань на 2018 рік від Good library!

29.12.2017


Обов’язково прочитайте smiley

Щоденник методиста. Досліджуємо смт. Троїцьке

01.12.2017


Сьогодні фахівці нашої бібліотеки у складі когорти супер методистів від управління культури, національносте та релігій Луганської ОДА відвідали Троїцьк. Практику комплексного надання методичної допомоги працівникам районів області започатковано ще в 2016 році. І ось наприкінці 2017 року черга дійшла і до найбільш віддаленої території області – Троїцького району.