Луганський обласний бібліотечний форум на часі!

13.09.2019


26 вересня Біловодськ прийматиме бібліотекарів, громадських діячів, блогерів, волонтерів, молодіжних активістів на обласному форумі до Всеукраїнського дня бібліотек. Тема для прожарки – «Сільська бібліотека – фундація громадських інтелектуальних перетворень». Підсилення – дискусія у форматі  TEDx.

Проєкт Code Club UA на Луганщині

09.09.2019


У вересні почала діяти мережа Code Club Луганщина. Це спільнота, яка об’єднує клуби програмування для дітей по всій області.  Ініціатори мережі на Луганщині – проєкт Code Club UA та Good library. Сode Club UA  – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів програмування для дітей 8 – 13 років. Такі клуби вже функціонують у 32 країнах світу під всесвітньовідомим брендом Code Club.

Про місто у світовому кафе

06.09.2019


Паперові скляночки наповнені гарячими напоями. Гості переповнені міркуваннями про рідне місто. Культура – гарне поняття, але чи є в ньому гармонія? Чи задовольняє старобільчан культура міста? Якщо ні – то в чому проблема\ми? Про те, як оновити та зміцнити ауру Старобільська, говорили під час світового кафе в межах проєкту “Дослідницька Арт-резиденція «Аура міста»”.

Про трьох видатних жінок за 3 хвилини

03.09.2019


Із серії від Видавнича група KM-Букс «Маленьким про великих» маємо три книжки про Одрі Хепберн, Марію Кюрі та Фріду Кало. Серія для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Стисло, просто, з ілюстраціями, що підсилюють загальний контекст, пояснюють вашій дитинці тонкощі життєвих шляхів героїнь.

Мерці йдуть

30.08.2019


Марк тицькає на кнопки ліфта за суворою почерговістю. На 5-му поверсі його чекає неохайна мертва дівчинка. Засмальцьоване довге волосся, обшарпане платтячко, обвислі, подекуди відліплені шматочки плоті, кислувато-блювотні парфуми. Ну таке. У такому вигляді вона тупцяє «на свіданку» до ліфта, де стоїть чотирнадцятирічний Марк. Але хлопець не озирається, мовчить і ледве дихає, бо так сказала Соня. То жива подруга хлопчини, яка і надибала першою і ту мертву істоту, і світ, який приховується на 10-му поверсі.

Виховання без травмування

20.08.2019


Навіщо дітям дорослі? І справді, навіщо? А діти дорослим? Складно, так. Часом відвідують думки про те, що одні мають природжені властивості/бажання стати чайлдфрі, інші ж – мати дитинку/дві/три – це вже як піде. Головне – зробити свідомий вибір, усвідомлюючи всю радість і разом із тим відповідальність. А якщо вибір свідомий, а проблеми все одно виникають? А вони з’являться обов’язково.

Українська історія жахів: бібліотека

29.05.2019


Останні дні травня. Спека здушує горло, тополиний пух забиває дихальні шляхи, а піщинки впиваються у пори. «Семіна-а-а-р» – шепоче голос у голові. Ми із зойком констатуємо: обласний семінар для методистів центральних районних, міських та публічних бібліотек.