УБА. Дніпро. Любов.

25.06.2019


Розширюємо географію подорожей. Чотири дні. 35 бібліотекарів Луганської та Донецької областей. Місто Дніпро. Що їх усіх об’єднує? Любов до своєї справи та бажання удосконалювати себе. Як усе минуло? Прекрасно. Дуже добре. Але якщо прагнете подробиць, слухайте.

Рубці. Рани й матері

18.06.2019


Мати все ж зізналася, що хотіла її любити… Але. Обурення? Сумніви? Розчарування? Сум’яття? Надто багато неоднозначних емоцій, які годі й уявити, коли на власні вуха чуєш таке від матері. Людини, яка має стати найближчою і найріднішою. Що ж, Камілла Прейкер знає, як це бути нелюбою дитиною. 

У Майстерні новітніх технологій

14.06.2019


Покидаємо ненадовго Good library і йдемо з дітьми на екскурсію. Новітні технології чекають. Кепки ледь-ледь захищають від потужних потоків сонячного світла. 10 хвилин у режимі «сухої пустелі» –  і ми героїчно переступаємо поріг Регіонального центру професійної освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка. Сили не відступають, піднімаємося на 2-й поверх, опиняємося у майстерні, де от-от дещо трапиться.

Бунт ненародженого

14.06.2019


Він ще не народився, не має імені. Батьки не купили йому ліжечко, одяг, підгузки, пляшечку. Він сумнівається – а чи чекають його взагалі? Мамі добре, бо вона п’є холодне вино на дев’ятому місяці вагітності. Йому теж від того добре. Вони поєднані, але зв’язок відчує лише він. Ненародженому малюку страшно з’являтися на світ, який уже жорстоко з ним повівся.

Сепульки. Завихрення. Ліс.

09.06.2019


Три бібліотекарі мчаться закуреною дорогою. Попереду – невідоме. Добре, майже невідоме. Шепилівка. Село в Попаснянському районі. 85 кілометрів подолали успішно. Перед нами – мальовнича турбаза «Гражда». А ще привітні керівники клубів. Бо мета трьох біблолюдей – навчати.

Щасливе життя по-данськи

31.05.2019


Hugge – хюґе – це передусім атмосфера. Затишок душі, мистецтво створювати атмосферу, приємне перебування разом. А якщо взагалі коротко – какао при свічках. Хюґе можна називати по-різному, однак його суть незмінна – простір щастя, затишку, душевна норвежність. Оцим останнім словом ми, бібліотекарі Good library, називаємо найвищу ступінь захвату.

Українська історія жахів: бібліотека

29.05.2019


Останні дні травня. Спека здушує горло, тополиний пух забиває дихальні шляхи, а піщинки впиваються у пори. «Семіна-а-а-р» – шепоче голос у голові. Ми із зойком констатуємо: обласний семінар для методистів центральних районних, міських та публічних бібліотек.