Чи медіаграмотні бібліотекарі області – з’ясували у Школі БіблІнетTechnology

17.10.2018


У жовтні бібліотекарі Луганщини брали участь в обласній бібліотечній школі під назвою БіблІнетTechnology. Школу організували методисти Good library. Це була друга серія занять, які розпочалися ще навесні цього року. Після літніх домашніх завдань бібліотекарі приїхали до Старобільська, до Луганської ОУНБ, на другу частину занять за темою «Make-up медійного обличчя».

Зустріч студентів із військовим капеланом

12.10.2018


До Дня захисника України зібралися зі студентами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та нашим товаришем, військовим капеланом Володимиром Беспалим, аби обговорити, як молоді люди розуміють поняття “захисник” і розібрати, що ж таке моральні принципи віськовослужбовця. Не оминули й тему подій 2014 року.

IT Weekend Єдності: приєдналися до Тижня коду ЄС

06.10.2018


6 жовтня юні програмісти з різних куточків Старобільського району стали учасниками IT Weekend Єдності. Подія відбулася в нашій Good library. IT Weekend Єдності  – це серія активностей для молодих програмістів, яку ініціювало Луганське обласне відділення Української бібліотечної асоціації до Європейського тижня коду. 

Рубрика «сТОПка»: 8 диких книг, якими варто наповнити свій тиждень

02.10.2018


Що почитати, аби полоскотати нерви перед сном? Розказуємо. Трилер, містика, детективний сюжет, життєвий реалізм і трошки параної гарантують стійке бажання нарешті дочитати книгу й зайняти себе корисним. Дикість забезпечать: людська мізантропія, теорія змови, викрадення людей, психоделійні візії, маніакальність із жменею тиранії. Що потрібно від вас – запастися ковдрою і валер’янкою, адже напади страху й захвату треба тримати в шорах

IT Weekend Єдності

01.10.2018


6 жовтня у Good library (Луганській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Горького) проводитиметься IT Weekend Єдності. Захід підтримується ініціативою Meet and Code, що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

«Сніданок у Тіффані»: між блудом та віднайденням себе

07.09.2018


Моя помилка – читати «Сніданок у Тіффані» перед сном, у стані «ой, лишень, щоб швидше заснути». Книга і не стала мене переконувати почекати хвильку. Сторінка 1, сторінка 5 – я вже хроплю. Книгу цю хотіла прочитати вже давно. Чого раніше не вдавалося – сама не розумію. Забувака, та й годі. Це вже Настуня нагадала про Трумена Капоте своїм оглядом на  «Інші голоси, інші кімнати». Фільм з Одрі Гепберн у головні ролі залишила на потім, для зіставлення. Спочатку – повість. 

Королева пустелі

04.09.2018


Декілька років тому подивилася одну біографічну драму у головній ролі з Ніколь Кідман. Героїня фільму англійка, яка присвятила своє життя політиці, пустелі та бедуїнам. Це реальна жінка, яка жила у ХХ столітті. Звали її Ґертруда Белл. Відверто скажу: фільм мені сподобався, я навіть пустила скупу сльозу. Після того закралася думка, чи не існує ще й книга. Виявляється, існує. Чуття не підвело. І ось читаю український переклад книги Джорджини Говелл (Georgina Howell) «Королева пустелі».