Метаморфози: бібліотечний варіант

10.01.2019


У «Метаморфозах» Апулея римський юнак Луцій має багацько пригод. Полонений жінками-чаклунками, він і собі пробує вдатися до чарів. Але не дуже вдало. Замість птаха він перетворюється на осла. Його експлуатують, знущаються, купують-продають, навіть сексуально використовують. Ну, ви пам’ятаєте. От щось подібне сталося і з деякими бібліотеками на Луганщині.

LOFT – затишний проект для дітей і підлітків

10.01.2019


Данило проявляє організаторський хист. За півгодини до початку майстер-класу він попереджає друзів, що вже зібралися йти з бібліотеки, – скоро все почнеться. А друзі вже знімають куртки, згуртовуються та чекають на волонтерок із «Червоного Хреста». Дівчата щосереди приходять до бібліотеки і щоразу з новим майстер-класом. Учора були розмальовки 3D-картин на полотні. Діти озброїлися пензлями і взялися до роботи. Полотна виявилися чималими. Усе це нагадувало складання здоровенного пазла, тільки-от кольорами його наділяти довелося самостійно.

Схід Читає. Літературна зустріч у Good library

10.01.2019


Східний привіт! Хочете чогось ду-у-уже літературного? Ні, краще так – найлітературнішого з літературного? Тоді приходьте на «Схід Читає» – зустріч із письменниками. 17 січня, 17:00, Good library (Старобільськ, площа Базарна, 32-А).

Подорож від голови до п’ят

21.12.2018


На цю книгу мені довелося довгенько почекати. Спочатку запримітила її на одному книжковому сайті, потім в анонсах видавництва. А тоді ще мучила колег, аби швидше її замовили. І ні, це не бестселер New York Times, і вона не у списках книги року за версією BBC. Принаймні, поки що. Просто книга про людський організм.

Про піаністку. 18+

18.12.2018


«Піаністку» Елфріди Єлінек повернуто на поличку. Можливо, зовсім скоро хтось так само прийде до бібліотеки, щоб взяти і собі почитати роман від Нобелівської лауреатки. Захотілося мені підготувати вас до цього. Ви не проти? Якщо ні, то далі читати не варто. Цей роман – зовсім не доторк до прекрасного. Припущу, що аж ніскілечки.

Копірайтер на байдарці

14.12.2018


Продовжуємо розказувати про книжечки, що вчать писати сильні тексти. У битві за літературу на огляди Настя відхопила «Пиши, сокращай». Про цю книгу можна почитати тут. Мені дістався «Клад копирайтера» Еліни Слободянюк. Відчули присмак розчарування у слові «дістався»? Засмутилася я, друзі. Перше враження: подумалося, що це результат злегка спрощеної наукової роботи.

Останній семінар 2018 року

27.11.2018


Можливо, така песимістична назва одразу навіює сплін, але ми хочемо спростувати невеселі настрої. Методичні посиденьки цього року добігли кінця. Ми закінчуємо рік семінаром Обласної школи керівника. Але це не означає, що методисти перестануть працювати, плани більше не треба складати, а звіти відправляти на перевірку. Навпаки, невидима частина роботи посилилася.