Ми всі, панове, в інтернаті

17.08.2018


Діти, директорка та фізрук сидять у зачиненому інтернаті.  Дітей уже не багато: дехто втік через постійні вибухи та постріли.  А залишенці  так і сидять собі у боксах, лише прислуховуються. За межами укриття спалахують картини тотального хаосу. Хоча ні, цей інтернат не має меж. Він уособлює розгубленість, покинутість, дезорієнтація українського суспільства загалом.

Аскетичний кабінет, або Мистецтво спокою

10.08.2018


Виявляється, що за день у сучасному світі з’являється така кількість інформації, як за цілий рік часів Шекспіра. Напевне, щастило відомому англійцеві не потерпати від набридливих інформаційних глашатаїв. Зараз більшість навіть не читає повністю новини в стрічці – лише гортає заголовки та й по всьому.

Ukrman, або Нічого собі комікс про супергероя

03.08.2018


Наймасштабніша техногенна катастрофа світу. Людство потерпає від небезпечної радіації, яка кардинально змінює ДНК людей. Ні, це не сюжет фантастичного фільму й не апокаліптичні прогнози на майбутнє. Це сценарій коміксу про українського супергероя, який рятує місто від злочинного мутанта. 
 

«Лофт» у бібліотеці

27.07.2018


Зібралися з нашими молодшими відвідувачами та соціологом Катериною Котеленець аби помалювати та поспілкуватися. Разом погралися і з’ясували чи не мають хлопці та дівчата відхилень та проблем у сприйнятті протилежної статі. Після заходу провели аналіз поведінки кожної дитини та з’ясували, що у наших маленьких відвідувачів усе гаразд у цьому напрямі.

Децентралізація близько

25.07.2018


Страх. Зневіра. Фінансова нестабільність. Чи не найперші емоції, які виникають, коли люди чують про децентралізацію. А ще трохи байдужості. Саме такі враження найчастіше чує наш тренер на бесідах із громадою. Однак не усе так страшно. Сьогодні відвідали с. Половинкине, де поговорили із жителями про реформу децентралізації. 

Як вижити до 2025 року?

13.07.2018


Драма у 2-х діях

Дія відбувається у червні та липні 2018 року. Методисти ЛОУНБ висадилися на просторих землях Марківського, а згодом Кремінського районів. Приїхали моніторити роботу бібліотек. Бо ж є Стратегія розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року і треба, щоб усе було чітко.

Дорога до «Щастя без Меж»

29.06.2018


Привіт, друзі! Заповнюємо сторіночки щоденничка мандрів Good library. Нещодавно наші хлопці повернулися з Києва. Були на інклюзивній дискусії під назвою «Щастя без Меж». Бібліотекарі радо відгукнулися на запрошення Підприємства об’єднання громадян «Соціально – культурний проект «БЕЗ МЕЖ», миттю зібрали речі й чкурнули до столиці.