Що в імені тобі моїм?

22.07.2017


Взаємозв’язок між ім’ям людини та його характером прослідковано здавна. Так, давні римляни своїх дітей патриціанського роду Клавдіїв називали найрізноманітнішими іменами, але у жодному випадку не нарікали Луцієм, оскільки один такий Луцій забруднив своє ім’я грабунками, а інший – убивством.  

Картуємо Старобільськ!

21.07.2017


Добіг кінця тренінг із картування громади. Три дні наша місцева ініціативна група за допомогою медіа-тренера компанії Google Ukraine Юрія Антощука вивчала принципи побудови аналітичної карти міста, різноманітні інструменти польового дослідження. Про участь у проекті з картування громади, його особливості – можна прочитати тут: http://library.lg.ua/uk/article/306
 

БУР. Жадан. Божевільне XIX століття. Гості з УБА

19.07.2017


І це все за один вечір! Скільки подій, а скільки щастя! Так, переводимо подих і починаємо розповідь про те, як же минув незабутній вечір середи 19 липня. Спочатку приїхали волонтери з «Будуємо Україну разом» на заплановану зустріч із нами: ми вирішили повторити минулий захід про божевільне XIX століття та знову поділитися знайденими шокуючими фактами про тогочасне життя з бурівцями. Але раптово з’явився у бібліотеці Сергій Жадан! Уявляєте! Декілька хвилин натхненних та мотивуючих слів від митця, зачитування поезій та весела фотосесія – так провели час із паном Сергієм :)
 

Другий БУР talks: видноколо шаленого досвіду!

18.07.2017


І знову стало невимовно тепло. Це вже вдруге до нас заглянуло «БУРівське сонце» – волонтери з «Будуємо Україну разом» 18 липня провели ще один БУР talks :) БУР запросив до міста унікальних людей. 
Як народжувалася платформа ініціатив «DRUZI» у Костянтинівці розповіли координатор вільного простору Наталка Сосницька та  PR-менеджер Софія Пилипенко. Неодмінно навідайтеся на їхній сайт і познайомтеся з діяльністю окриленого простору: http://druzispace.com.ua/. 

Фіцджеральда багато не буває!

14.07.2017


Що ж, «По цей бік раю» Скотта Фіцджеральда. Відверто кажучи, серед нас є бібліотекарі, котрі вирішили дослідити твори письменника повною мірою. Звичайно, наскільки це дозволяє наша бібліотека. Ми маємо декілька творів, які, безперечно, давно опинилися на вершині американської класичної літератури.

Магічний метафоризм аргентинської літератури

12.07.2017


Для когось Аргентина – це Буенос-Айрес, танго, серіал «Дикий янгол» чи футболіст Дієго Марадона. Але для нас Аргентина – це, насамперед, письменник-постмодерніст Хорхе Луїс Борхес. Хорхе Луїс Борхес – визначний аргентинський письменник, літературна слава якого вийшла далеко за межі латиноамериканського регіону і стала загальносвітовим надбанням.

Адвокація в стилі Еко

11.07.2017


Зі щоденника бібліотекаря: «Моя поїздка до Всеукраїнської літньої школи адвокації».
Залюбки поділюся тим, що назавжди закарбувалося у моїй пам’яті. З 3 по 7 липня 2017 року проходила V літня школа адвокації для бібліотекарів, яку щорічно проводить секція адвокації Української бібліотечної асоціації. Цього року бібліотекарі зібрались у місті Заліщики Тернопільської області, що розташовано у дивовижному куточку України на берез Дністра. Гостинна земля Тернопільщини приймала фахівців бібліотечної справи з 9 областей України.