Мистецька субота: Старобільськ – це початок

13.04.2019


А почалося все у нас smiley. Сьогодні зустріли харківських митців. Вони приїхали до міста з Мистецькою суботою – новим проектом, ініційованим письменницею та громадською діячкою Марко Терен. Мисткиня зібрала поетів, прозаїків, історика, музикантів, перформерів. Усією командою вирушили до Старобільська.

Харків. Біблфорум. Дзен

13.04.2019


Сьогодні субота. А ще вчора команда Good library дихала харківським повітрям. Ми брали участь у IV Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА. Перезавантажували бібліотеку, себе в ній і нас усіх. Словом, слухали, надихалися, творили і обговорювали. Бо ж тема така «Бібліотека: перезавантаження».

«Божевільне XIX століття» у Новопскові

29.03.2019


Ага! Забули, що у нас є антилекція за темою XIX століття? Якщо пам’ятаєте, то велика вдячність за вашу прекрасну пам’ять. Якщо ж ні, то читайте подробиці нашого сьогоднішнього історичного круїзу до Новопскова. Почалося все з того, що вирішили ми поекспериментувати: трохи урізноманітнити виїзну методичну роботу антилекціями 18+. А чом би й ні?

Методичний термінатор. Судний день

21.03.2019


Що має робити директор сільської бібліотеки, аби та не зникла з поля зору користувачів? І не лише в переносному значенні. «Мені комфортно працювати, усе задовольняє». Якщо у більшості директорів та їхніх підлеглих така відповідь на простеньке питання «Як вам живеться зараз у бібліотеці без опалення і комп’ютерів?», то це або відверта брехня, або синдром пострадянських рожевих окулярів, або ж цілковите нерозуміння реалій.

«Століття Якова». Книга десятиріччя

08.03.2019


Роман «Століття Якова» Володимира Лиса відразу потрапив у мій рейтинг найдраматичнішої та «мурахошурхотливої» літератури. І от думала-гадала, у чому ж його потужність?

Дівчина в лещатах

12.02.2019


Коли Естер Ґрінвуд зупинилася біля дверей лікаря, аби пройти фінальну співбесіду, моє серце завмерло. Слова і речення злилися, залишаючи по собі легке розчарування і надію. Ні-ні, це не означає, що цей роман не слід читати (хоча декому все ж не раджу). Це означає, що на вас може чекати не такий фінал, як того б хотілося. 

Людина, та ще й розумна

25.01.2019


Окрилюють слова «та ти розумний/на!»? Заспокойтеся. Це ж просто констатація. Ви належите до цього біологічного виду і є частиною величезної еволюційної систематики. А тепер саме час поговорити про книгу Ювала Ноя Харарі «Людина розумна».