Надмірне споживання призводить до світу нового та чудового

07.07.2020


За задумом мого волевиявлення, усе мало бути зовсім по-іншому. Хіба так складно сьогодні пройнятися антиутопією, пополоскати розум у її штучних водоймах, гортати сторіночки з думкою «Ай автор, який молодчина! Як знав, як знав!».  Типу, мусило б подіяти. Але проймання не трапилося. Хіба що наприкінці. Та й то зарано про нього говорити.

«Я змішаю твою кров із вугіллям»

30.06.2020


Oлeкcaндp Миxeд – видатний письменник сучасності, куpaтop миcтeцькиx пpoєктiв. Aвтop сімох  книг, серед яких − « „Я змішаю твою кров із вугіллям“. Зрозуміти український Схід». Його книги «Acтpa» тa «Пoнтиїзм» увiйшли дo cпиcкiв пpeмiї «Книгa poку BBC», a мультимедійний проєкт «Амнезія project: відкрита платформа», увійшов до сімки найкращих у світі. Нам пощастило поспілкуватися з паном Олександром і дізнатися відповіді на декілька питань. 

Училися відеоблогерству

28.06.2020


26 і 27 червня відвідали «Основи відеоблогерства» від Юрія Кочкарова, режисера, сценариста, фотографа, письменника, тренера соціальних і комерційних проєктів. Спитаєте, як минуло? Фантастично. Протягом двох днів працювали над теоретичною і практичною частинами.

Gucci gang по-бібліотечному

27.06.2020


Що об’єднує трьохсот людей? Спільні інтереси як мінімум. Як зібрати цих же людей одномоментно в єдиному місці? Зайти в Zoom. А навіщо, власне? Та звітно-виборча ж конференція Луганського обласного відділення УБА. Gucci конференцію відкрила Інна Риб’янцева, голова Луганського обласного відділення Української бібліотечної асоціації. Підхопила її Світлана Моісєєва, директорка Good library.

Книгоманія: діти, книги, творчість

25.06.2020


Художники, автори віршів та прозових творів, піаністи й танцівники – усі вони юні книгомани Луганської області, фіналісти третього етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія». Літературну подію для учнів шостих та сьомих класів організував Форум видавців.

Безперервно онлайновий червень

19.06.2020


Ей, хто сказав, що нам набрид Zoom? Насправді, сумуємо за освітніми зустрічами офлайн, але цей сервіс продовжує залишатися гарною альтернативою тренінгового простору. Усе ще збираємося з колегами і говоримо про актуальні речі в такому форматі.

Сувора біографія війни

15.06.2020


Пекельний день, і не тому, що літо. 22 червня 1941 року загострилася Друга світова війна з початком німецько-радянської. Це були наймасштабніші бої у воєнній історії ХХ століття. Україна з-поміж усіх країн світу зазнала тоді найбільших втрат.