Донька Болотного Царя

20.07.2018


У світі щорічно зникає 8 мільйонів дітей. У Європі кожні 2 хвилини губиться 1 дитина. Усі вони пропадають безслідно, потрапляючи до рук зловмисників чи стаючи жертвами страшних злочинів. Багато хто думає, що деякі речі, наприклад, викрадення, з ним не може статися. Погане нібито трапляється лише з іншими. Легковажність призводить до трагічних наслідків, так як це сталося із чотирнадцятирічною дівчиною із Ньюбері, штат Мічиган.

Часи суцільних «агуцьок»

17.07.2018


У дитинстві я часто говорила сама із собою. Мої розповіді залюбки слухали черепашки-ніндзя, телепузики, Сонік та якась дівчинка Енні. Мені було вкрай важливо, аби цього ніхто не чув і не бачив. Така дитяча атмосфера вплинула на маленьку Юлю, або Сейлормун-захисницю добра і справедливості, цілком позитивно. Безліч вигаданих історій, розіграних життєвих сцен, підслуханих від галасливих сусідів, інтерпретованих анекдотів, пригод у городі, де ми разом із моїми уявними друзяками шукали скарби в помідорах, чи то переховувалися від усіляких відьом і нечистої сили – круті часи.

Як вижити до 2025 року?

13.07.2018


Драма у 2-х діях

Дія відбувається у червні та липні 2018 року. Методисти ЛОУНБ висадилися на просторих землях Марківського, а згодом Кремінського районів. Приїхали моніторити роботу бібліотек. Бо ж є Стратегія розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року і треба, щоб усе було чітко.

Підживи мозок шпинатом

13.07.2018


Король овочів, у якому є білки, жири та вуглеводи, вітаміни групи В, бета-каротин та ще сила-силенна усього корисного. Це, люди, шпинат. Звичайний та непримітний. До чого це я, адже мова повинна йти про літотоглядку? Про «Шпинат для мізків» Ірини Мацко. Корисно, смачно й додає енергії. Більше рецептів усередині.

Дорога до «Щастя без Меж»

29.06.2018


Привіт, друзі! Заповнюємо сторіночки щоденничка мандрів Good library. Нещодавно наші хлопці повернулися з Києва. Були на інклюзивній дискусії під назвою «Щастя без Меж». Бібліотекарі радо відгукнулися на запрошення Підприємства об’єднання громадян «Соціально – культурний проект «БЕЗ МЕЖ», миттю зібрали речі й чкурнули до столиці.

Щоденник бібліотекаря. Трускавець, hello!

26.06.2018


Чи жарт витримати тиждень без директора? Ми упевнено кажемо: «Ні!». Нарешті Світлана Анатоліївна приїхала із Закарпаття, і ми захоплено слухаємо її розповіді. Тут можна згадати про тяжку дорогу, години кризи від неспроможності працювати, купу повідомлень нам і думки про майбутню відпустку. Та це ніщо, проти того, що чекало попереду.

Дощ. Тренінг. Українська мова.

26.06.2018


Тренери в ґумових чоботах та з парасольками, сонні та мокрі, поспішають на роботу. Учасники тренінгу з культури мовлення вже зібралися. Вони теж не менш заспані та мокрі. Але треба швидше прокидатися, бо чекають важливі теми для обговорення! Заняття розпочалося.