Обговорення реформи децентралізації у Сватовому

17.11.2017


17 листопада наша бібліотека вирушила до Сватового, щоб обговорити з громадою реформу децентралізації в Україні. Найпроблемніші питання не змусили себе чекати. Громаді було що сказати. Учасники зустрічі зібралися у Сватівській центральній районній бібліотеці. Наші бібліотекарі поділилися, що бажаючих поговорити на актуальну тему сьогодення зібралося чимало – голови сільських рад і секретарі, громадські активісти, вчителі, пенсіонери та багато інших.

TRUE STORY: життя без обмежень

17.11.2017


У мене є багато рейтингів (напевне, як і в кожного книголюба). Один із них стосується найемоційніших книг. Колись давно я прочитала книгу Ремарка «На західному фронті без змін» і не змогла зупинитися – вона вразила мене в саме серце. Вона стала найчуттєвішою для мене. Але зараз не про Ремарка.

Віу-віу-віу! Швидка освітня допомога в дії!

15.11.2017


Сьогодні Good library за підтримки Старобільської міської ради провела свій перший тренінг із використання сучасних IT-технологій "Клік – і все ОК". Заняття стосувалося створення презентації. Першими швидку освітню допомогу отримали бібліотекарі району. Тренер наочно на матеріалі чужих презентацій показав недоліки та розказав, як їх уникнути. Зокрема, учасники дізналися, що таке мінімалізм, як з ним жити і працювати; де можна знайти ілюстративний контент і як ним користуватися.

Ходімо до галереї? Навчимося «бачити» картини!

14.11.2017


Ви часто звертаєтеся до своєї дитини з таким проханням? Якщо так, то яка реакція звалюється на вашу голову найчастіше? Млява відповідь «Не хо», або ж щось оригінальніше –  «Там же дощ!», чи щось таке, після чого вже не хочеться йти взагалі куди-інде, як от: «Сходжу, тільки потім відчепися». У нас є книжечка, яка допоможе батькам і дітям разом пізнати мистецтво, або хоча б дійти до галереї. І це книга «Як розмовляти з дітьми про мистецтво».

Відкриття програми Access: діти готові вивчати англійську!

09.11.2017


9 листопада в нашій бібліотеці відбулося урочисте відкриття програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні (‘’English Access Microscholarship Program’’ – Access). Програма впроваджується  міжнародною організацією ‘’Project Harmony, Inc.’’ (PH International).

Переможці обласного літературного конкурсу «Молоді голоси»!

09.11.2017


9 листопада, в День української писемності та мови, Good library оголошує переможців «Молодих голосів»! Не баріться! Швидше знайомтеся з талановитими молодими людьми, які вразили читачів найбільше :)

Коли небезпека чатує всередині тебе…

08.11.2017


Якби мене попрохали скласти рейтинг наймоторошніших книг, то в десятку ввійшов би роман Вільяма Ґолдінґа «Володар мух». Може, хтось посперечається з цим, але читаючи його, мене не полишало відчуття страху, гнітючого настрою та моральної напруги. Здавалося, що такого, коли діти потрапляють на безлюдний острів і живуть там а-ля робінзони. Досить звичний для нас сюжет. Але насправді все далеко не так просто…