Тренінг з інформаційної безпеки для бібліотек Кремінського району

26.05.2017


Наші фахівці продовжують «подорожувати» по області, ділячись своїми знаннями та досвідом з бібліотекарями регіону. Цього разу наша зупинка – місто Кремінна. 26 травня працівники ЛОУНБ ім. Горького відвідали Кремінську центральну районну бібліотеку з тренінгом-консультацією на тему інформаційної безпеки та медіа грамотності. Слухачами були працівники бібліотек Кремінського району.

Подарунки від Міністерства культури України!

24.05.2017


Міністерство культури України надіслало нам найдовгоочікуваніші, найактуальніші, найжаданіші, найексцентричніші книги! Ми про них мріяли, і от вони у нас! Ми б із радістю перелічили тут всі отримані книги, але кожен із нас ще той інтриган! Як-то кажуть, чекайте скоро на полицях Good library! Хоча ні, поділимося переліком літератури, від якої розривалося серце від щастя, всі ми поглинали у божевілля, гарячку… Словом, щастя. Готові? Поїхали! Затамуйте подих, панове!

Магнетичний світ українських та зарубіжних казок!

23.05.2017


Відволічемося від буденних проблем і поринемо у світ казки! Почнемо із сучасних казок української письменниці Наталії Суходольської-Сєдової. Так, саме сучасних! Історії казок зовсім переплітаються із життям. Якось, коли одна дівчинка захворіла, мама купила їй апельсини. Але один із них виявився незвичайним – із ротиком та очима. Чарівний апельсин виконав заповітну мрію дівчинки – забрав усіх добрих людей із планети. А що сталося далі, знайдете на сторінках книги «Казки для всієї родини».

Щоденник нецілованої

20.05.2017


Уда – дівчинка-підліток, головна героїня книги норвезької письменниці Ніни Е. Грьонтведт «Абсолютно нецілована». І ось одного разу  Уда  отримує чудовий подарунок – щоденник, у який негайно починає записувати найщасливіші заразом і найхвилюючі моменти зі свого життя.

Відзначення міжнародного літературно-мистецького свята

18.05.2017


18 травня наша бібліотека стала частиною міжнародного літературно-мистецького фестивалю. Цьогоріч Луганська область опікується традиційним Шевченківським святом «В сім’ї вольній, новій…». Цю естафету Луганщині передала Сумська область минулого року. Отож 18 травня близько 70 видатних українських та іноземних митців розподілилися серед різних куточків Луганської області, вирушивши на зустріч із жителями міст та сіл.

«Чорна книга комунізму»

17.05.2017


У бібліотеці в межах відзначення 80-х роковин Великого терору діє книжково-інформаційна виставка «Чорна книга комунізму», присвячена жертвам кривавого тоталітарного режиму. Виставка присвячується українцям, які не боялися говорити те, що думають… Нагадуємо, що 21 травня 2017 року відповідно до Указу Президента України відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. 

Дві світи – два кохання: Алі та Ніно

17.05.2017


Баку найдавніше місто Сходу, від перської означає «удар вітру», давні візантійці, араби та вірмени трактували назву «Баку» як «місце Бога», «місто Бога». Його не даремно  називали «Парижем Кавказу». У цьому мальовничому краї  жили та кохали герої Курбана Сеїда.