Перший прозовий роман Ліни Костенко – невдалий?

21.06.2017


«Записки українського самашедшого» з’явилися у грудні 2010 року. Протягом майже семи років читачі розділяються на дві категорії «Що за нудота?» та «Авторська геніальність – невичерпна». Ми ж спробували знайти золоту середину. У будь-якому випадку, існують протиріччя, викликані першим прозовим романом Ліни Костенко. Факт – «Записки…» припали до душі не всім.

Провели тренінг з використання мобільних додатків

21.06.2017


21 червня у ЛОУНБ ім. Горького відбувся тренінг, на якому ми розглянули найпопулярніші додатки для підвищення ефективності користування смартфоном. Метою тренінгу було навчити усіх бажаючих використовувати потужності своїх кишенькових пристроїв на повну. У наш час швидкого розвитку доступних технологій надважливо залишатися "на хвилі", і це стосується не лише галузей професійної діяльності, а й повсякденного життя.

Найнеймовірніша книга для усіх поціновувачів магії

15.06.2017


Книг про чарівників, кохання, дружбу й пригоди багато. АЛЕ! Такої книги, у якій усе це зібрано, ми ще не бачили! Отож, до вашої уваги фентезійний роман для дітей будь-якого віку Діани Вінн Джонс «Мандрівний замок Хаула».

Хочете знати про безвіз усе? Хапайте таку можливість:)

15.06.2017


Ми як учасники Мережі центрів європейської інформації в Україні приготували для вас дещо дуже корисне, перш ніж ви прожогом почнете заноситися за хмари! 11 червня українці отримали довгоочікуваний безвізовий режим з країнами ЄС. Наша бібліотека долучається до інформування щодо надання безвізу українцям. До уваги користувачів інформаційна виставка «Безвіз з ЄС: все, що треба знати». 

R500 – 500 років реформації

15.06.2017


2017 року світ відзначає 500-ту річницю Реформації – переломної події в історії Європи, яка торкнулася не лише релігії, але і внесла зміни в різноманітні сфери суспільного життя та наслідки якої відчуваються і сьогодні. У межах відзначення цієї події в бібліотеці організована інформаційна виставка «Рух, що змінює світ».

Тренінг з УДК для Старобільського району

09.06.2017


9 червня Регіональний тренінговий центр продовжив роботу. У межах безперервної бібліотечної освіти для бібліотекарів Старобільського району провели навчання з вивчення УДК. Тренінг виконується згідно з постановою щодо впровадження Універсальної десяткової класифікації.

«Великий Гетсбі» – велика американська мрія

08.06.2017


Гонитва за насолодою, постійна нервова збудженість отримати те, чого бажаєш найбільше, красива безтурботність, гроші, гроші, гроші і любов, яка виявляється по-різному й досить нестримно. Це час Джея Гетсбі. Це атмосфера джазу та безмежної вишуканості, що міцно огортала Дейзі.