Code Club для дитинки!

14.06.2018


Привіт! Чи бажаєш приєднатися до нашої родини у клубі програмування – Code Club? Якщо так, то на тебе чекатимуть мандри комп’ютерним світом, де безліч усіляких розваг.

Наш добрий та веселий маг, який володіє таємницями програмування, навчить створювати комп’ютерні ігри, анімації, мультики і веб-сайти. А звати цього мага паном Сергієм, він же крутий тренер smiley

Пошуки сенсів у короткометражках

14.06.2018


Сьогодні спробували проаналізувати сучасні погляди наших молодших відвідувачів. Не дивина, що формування світогляду в дітей відбувається не без участі різних фільмів із купою спецефектів або ж комп’ютерних ігор із неприхованим жорстоким сюжетом.  «А як же мультфільми?» – з надією в очах промовляє бібліотекар, умикаючи ноут, де кілька короткометражних мультиків чекають на перегляд та оцінку від маленького глядача.

Like a Boss

12.06.2018


У кожному огляді ми намагаємося відповісти на питання, чи варто прочитати ту чи іншу книгу і власне, чому? Звісно, кожна книга заслуговує на окрему увагу і чи не кожна залишає певний емоційний відбиток і бла-бла-бла. Але є ж такі книженції, за якими умліваєш і радієш зустрічі з ними, бо щиро віриш, що вона не випадкова.

Перший Code Club на Луганщині поділився своїми досягненнями

07.06.2018


Code Club у Старобільську – клуб програмування для дітей віком від 8 до 13 років – приєднався до всеукраїнської та всесвітньої мережі інших волонтерських клубів кодування. Перший Code Club на Луганщині уже понад три місяці діє у нашій Good library. 7 червня вихованці та бібліотекарі- координатори клубу, вирішили поділитися зі старобільчанами своїми досягненнями та познайомити з досить популярним у світі IT-явищем під назвою Code Club.

Покоління Z в бібліотеці: що з цим робити?

29.05.2018


Як бібліотекарю знайти точки перетину з поколінням Z – наймолодшим поколінням сьогодення? 29 травня працівники методичних служб центральних районних бібліотек долучилися до семінару в Старобільську, з’ясовуючи відповідь на це питання. Семінар організовувався Методичним центром Good library за підтримки Луганського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.  

Ціна диплома

25.05.2018


Тема освіти, її тенденції і шляхи розвитку – спрогнозований штамп, який, можливо, ви самі для себе сформулюєте, прочитавши назву книги Тоні Ваґнера і Теда Дінтерсміта. «Мистецтво навчати»  – промовиста й обнадійлива назва біленькими літерками, навколо якої кружляють глобус, лампа, велосипедик, усілякі геометричні каракульки і, найголовніше для мене, знаки питання та оклику.

Еврика. І хто знає, коли вона настане…

15.05.2018


Як часто на вас находить осяяння, розуміння того, що раніше було невтямки? Такі блискавичні оказії нашого мозку звуться або ага-реакцією, або внутрішнім інсайтом, чи то моментом еврики. Пам’ятаєте Архімедовий оклик «Еврика!»? От тоді вчений і пережив так зване осягнення, що дозволило йому відкрити закон гідростатики.