Ці книги допоможуть краще пізнати скандинавів

28.03.2020


Запашна випічка і чаювання, вечори під пледом і споглядання дощу у шибку, свічки й ароматичні лампи, шоколад і тріскотіння дерева в каміні. Чуєте-чуєте шурхіт книг про скандинавів? Лаґом, хюґе та люке – те, що робить життя гармонійним, толерантним, неконфліктним і ощадливість. Те, що наповнює життя сенсом, а відтак – щастям. Так, нарешті, повернулася наша книжкова #Стопка. Ось що вихопили для вас.

Щастя в булочках і податках

20.03.2020


Мій яскравий спогад з дитинства – затишне палахкотіння бабусиного торшера. Любила вмощуватися біля нього на кріслі з книгою, їством, обгортатися ковдрою або теплим халатом і опинятися у своєму безтурботному вимірі, де добре і спокійно. І от якби мені сказали, що цей ритуал і є хюґе, то я б лише запитливо вирячилася.

Good library з вами вдома

19.03.2020


Наша команда тимчасово переходить у режим дистанційного обслуговування.

Літературна випічка

13.03.2020


Знаєте спосіб, як відпочити від книжки, – прочитайте книжку! Так, це можливо. Навіть весело. Особливо, якщо це книга-комікс, де не треба заглиблюватися у причинно-наслідкові зв’язки, розгрібати екзистенційний бунт героїв, сумніватися у письменницьких здібностях автора чи боятися маніяка з попередньої сторінки. От є просто книга. Читаєш – і класно. Зрозумілі життєві ситуації, бібліофільні жартики, іронічне змалювання типових сюжетів / героїв

Тур «Читай – Пиши» у Старобільську

04.03.2020


Сталося дещо приємне. До нас завітали письменники та письменниці. Вони, а це Маша Сердюк, Марія Артеменко, Сашко Дерманський та Сергій Жадан, прийшли до Good library з важливою місією. Чому важливою – усе, що стосується книг і літератури варте уваги. Розказали про крутий конкурс «Читай – Пиши»

WOW Event: Обласний конкурс на кращу IT подію

02.03.2020


А що зараз буде! Пропозиція взяти участь у конкурсі на кращу подію, присвячену інформаційним технологіям. На вашому просторі діє клуб програмування Code Club? Або ж ваш заклад/простір активно підтримує тему програмування і готовий випробувати себе у конкурсі? Якщо відповідь "Єсссс" –  то ми чекаємо на організовану вами подію!

Бібліотечний камінґ-аут

19.02.2020


Інакшість – круть. Інакшість – наша суть. Це про бібліотекарів, звісно ж. Бо сучасний світ надто мінливий, і загубитися в ньому легко. Про внутрішні кучеряві завихрення поговорили на Обласній школі методиста. На семінар «Інша бібліотека: вийти за межі» завітали методисти (яка несподіванка) області