Шведське щастя

24.05.2019


Лаґом – шведська філософія, ба навіть більше – ментальність. Саме слово «лаґом» досить неоднозначно трактується. Його можна пояснити як поміркованість, доречність, потрібна кількість, рівновага, золота середина, адекватність… Але якщо конкретизувати, то воно означає прагнення до ідеальної рівноваги у житті.

Романтика зі штучним інтелектом

21.05.2019


Скорилася я днями «Нейроманту», роману в жанрі кіберпанк Вільяма Гібсона. Про послідовність мого мозкового завороту на час читання: цікавість, логічна роздрібненість, цілковите розпорошення. У колеги інакша ситуація – книга їй сподобалася. А я от сиджу і думаю, що це було? Відповім на власні питання.

Обізнані лінивці у Good library

16.05.2019


21 кілометр позаду. Попереду тренінг з медійної грамотності та кібербезпеки. Калмиківка знову з нами. Учні 8 – 9 класів приїхали до нас на навчання. А закінчилося все грою в настільний хокей. Але то вже спойлер. Познайомилися з лінивцями та сонними котами. Це діти відповідали, з ким себе асоціюють.

Данте. Пости. Небуття.

15.05.2019


У чому правда? У якісному пості. Саме так підсумуємо тренінг з написання постів «Непісні пост-пости». Однак до кінця ще надто далеко. Усе почалося з першого пекельного кола – поняття про інформаційний стиль. Розібралися з трьома основними критеріями стилю: лаконічністю, однозначністю, об’єктивністю.

Сім чакр Тараса куна: антилекція про Тараса Шевченка

25.04.2019


Тарас Шевченко – бастард, масон, франт, греко-католик, бісексуал, батько позашлюбних дітей, не революціонер, не інтернаціоналіст, не дідуган у кожусі та смушевій шапці, душа компанії, любитель рому, поціновувач одружених жінок, геній. BTW, це версії. Щось не так? Є щось додати або краще вилучити? Усередині щось зашурхотіло, бо затівається полеміка! Та-а-ак, ми цього й хотіли. Почути себе і всіх тих, хто має до Шевченка питання. 

Тренінгова дефрагментація

24.04.2019


Кажуть, що понеділок – важкий день. Лукавлять. Бо найтяжчий день – вівторок. Саме цього дня Good library заповзято вчила всіх. Тренінговий день чи як. Від світання працювали одразу в трьох місцях. 

«Століття Якова». Книга десятиріччя

08.03.2019


Роман «Століття Якова» Володимира Лиса відразу потрапив у мій рейтинг найдраматичнішої та «мурахошурхотливої» літератури. І от думала-гадала, у чому ж його потужність?