Сергій Летучий, тренер Регіонального тренінгового центру Good library, розправив крила. На мить здалося, що от зараз, на тренінгу з основ event-менеджменту, укотре проведе тиху вечірку в навушниках. Отак, експромтом. Але ні. Сергій утамував це поривання іншою жагою – навчити бібліотекарів Луганщини робити круті «двіжухи». Кхе, це ж серйозний тренінг, тому переформулюємо так: захотілося Сергію поділитися досвідом та власними етапами організації успішного заходу в бібліотеці. О! Уже краще smiley.

Так що там говорив Сергій про крутезні двіжу…тьфу, успішні бібліотечні заходи? Потрібна тео-о-о-р-і-я-я-я! З неї усе і почалося. Яка тема/ідея? Для кого це все? А навіщо це здалося людям? Де шукати команду, якщо в бібліотеці ти один/одна? Ех, хіба не наболілі питання? Найуживаніше слово від Сергія – «команда». Розклав по полицям, як у ній взаємодіяти, без кого командна робота неможлива, які покарання для тих, хто виходить із зони відповідальності та чи потрібен авторитарний контроль. Коротше, ішлося про гуманну підготовку заходу.

Прозвучав голос Сергія: «Згадуємо, що ми великі івент-менеджери. Зараз практика!». Для організації тихої вечірки, подумалося нам, ще зарано. І відразу ж відлягло. Сергійко має на увазі квартирник. І всі почали міркувати над підготовкою власного квартирника у своєму місті/селі.

Питання/думки, якими ряснів цей етап тренінгу: скільки людей бібліотека готова потягнути, «ой бо, стільців немає», «рекла-а-а-а-ма!», «а якщо бібліотека далеко від цивілізації?», де шукати музикантів, як заохотити молодь, де відкопати ресурси, що там із технічним райдером, як організувати квартирник, якщо грошей катма, де брати партнерів і як їх мотивувати, що таке праймінг і як користуватися його ефектами, «стрім – реклама заходу під час самого заходу».

А у травні плануємо втілити напрацювання. Тож, бібліотекарі, успіхів! Ми завжди з вами. Кличте на допомогу.

Порада дня: «Живіть простіше: не планування має гратися вами, а ви ним».
Ледь не забули? Шановні колеги, якщо так само хочете приєднатися до подібних професійних тренінгів від Регіонального тренінгового центру ЛОУНБ –  телефонуйте до пані Наталі. Лише мить – і вона зробить вас цінним учасником smiley. Дзинь-дзилинь: 095 226 44 58. 

Прес-центр Good library