Привіт! Чи бажаєш приєднатися до нашої родини у клубі програмування – Code Club? Якщо так, то на тебе чекатимуть мандри комп’ютерним світом, де безліч усіляких розваг. Наш добрий та веселий маг, який володіє таємницями програмування, навчить створювати комп’ютерні ігри, анімації, мультики і веб-сайти. А звати цього мага паном Сергієм, він же крутий тренер smiley

Посиденьки у клубі проводяться після уроків і є безкоштовними. Якщо розпочалися канікули – то це взагалі суперово! Ти зможеш частіше зустрічатися з нами wink

Отож, якщо тобі від 8 до 13 років і ти обожнюєш усе, що пов’язано з комп’ютером, тоді гайда до нас! І не страшно, якщо ти меншенький або ж доросліший. Ми раді всім, хто хоче круто та з користю провести час за комп’ютером.

Зустрічаємося двічі на тиждень: щовівторка та щочетверга з 16:30 і до 17:30.

Останній четвер місяця – вихідний, бо у бібліотеці санітарний день.

Ой леле! Ледь не забули розповісти про стежки, якими ти крокуватимеш з нами у клубі:

Стежина 1 – знайомство зі Scratch. То така мова програмування, яку населяють безліч кодів, шалених спрайтів та всього такого, від чого важкувато відірвати погляд. Цією стежкою підеш – навчишся створювати ігри та анімації.

Стежина 2 – розваги зі Scratch II. Це побратим попереднього товариша. З ним буде трохи складніше, але веселощів не бракуватиме!

Стежина 3 – настанови від Hard Scratch. Тут потрібна буде твоя креативність. А ми впевнені, що ти нею наділений!

Стежина 4 – місія HTML та CSS. Так-так, це ті мови, за допомогою яких ти створюватимеш сайти.

Стежина 5 – похід на базу Python. Там усе серйозно, бо це сувора мова програмування і треба добряче попітніти, щоб з нею порозумітися. Ми знаємо, як це зробити!

Таких клубів в Україні, до речі, дуже й дуже багато! Верховний маг – проект Code Club UA. Поспішай приєднатися до нашої команди.

Як це зробити? І тут усього-на-всього три стежини:

Перша – зателефонувати до пані Юлії, яка тебе швидесенько зареєструє: 066 818 70 43

Друга – написати на електронну пошту нашої бібліотеки (gorkylib@gmail.com), вказавши в темі повідомлення «Учасник Code Club», а в самому листі – своє прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце навчання, свій телефон та контакти батьків.

Третя – прийти до бібліотеки за адресою: площа Базарна, 32-А (1-й поверх у триповерховій будівельці).

Code Club – це багато друзів, круте дозвілля та майбутній ти.  

До зустрічі!