Наші фахівці продовжують «подорожувати» по області, ділячись своїми знаннями та досвідом з бібліотекарями регіону. Цього разу наша зупинка – місто Кремінна. 26 травня працівники ЛОУНБ ім. Горького відвідали Кремінську центральну районну бібліотеку з тренінгом-консультацією на тему інформаційної безпеки та медіа грамотності. Слухачами були працівники бібліотек Кремінського району.

Треба відзначити, що методичні виїзди саме з цією темою для нас завжди справжній виклик. Подібні зустрічі з бібліотекарями завжди супроводжуються дискусіями, бурними обговореннями, великою кількістю запитань. Ось і цього разу ми тренувалися відрізняти фейкову інформацію від правдивої, говорили про безпечну роботу в соцмережах, навчались протистояти маніпулюванню свідомістю та намагалися розібратися у тому, що таке інформаційна агресія. Також бібліотекарі намагалися розробити методики роботи з відвідувачами бібліотек у складних умовах інформаційної війни. Не обійшлося і без обговорення «гарячої» теми блокування деяких російських сайтів та соцмереж.

Зустріч вийшла цікавою та продуктивною. Сподіваємося, що наша консультацію допоможе працівниками бібліотек впоратись з викликами сьогодення та успішно орієнтуватися в інформаційному просторі.

Цикл тренінгів з інформаційної безпеки для бібліотекарів в нашому регіоні проводиться за планом Управління культури Луганської ОДА. Але ми завжди відкриті для подібних консультацій будь-яким прошаркам населення нашої області. Тому, приходьте, телефонуйте, замовляйте тренінг для своїх колег,  – ми завжди раді поділитися з вами своїми знаннями.