А чому б не влаштувати костюмовану IT-вечірку напередодні школи? Діти цілком «за». Єгор – Стів із комп'ютерної гри Minecraft. А Ліза – у вбранні Сімки з «Фіксиків». Оу, Ярик дивує образом комп'ютерної мишки, а Настуня з гордістю повідомляє – вона Дід Мороз з досі невідомої для нас відеогри.

Кидаємо якір у глибини ігроманії і починаємо. Граємо у «Чорну скриньку», або ж «Намацай IT-штучку», де розгадували напомацки жорсткий диск, кардборд, USB-кабель, вебкамеру, процесор, мікросхему оперативної пам’яті, витвори на 3D-принтері.

Ідемо далі. Починаємо «Тихий челендж». Хтось одягає навушники із супер вибуховими треками, а сусід/сусідка пошепки промовляє фрази, типу «Ти – чітер», «Сяомі – це топ», «Інтернет лагає», «Дружній моб» і т.д.  Задача того, хто смакує музикою, – розгадати слова. І це виявилося дуже непросто. Але діти постановили, що ця гра – найвеселіша.

Був і третій інтерактив. Тарантинки «Який я персонаж з комп’ютерної гри?». Діти одягають на голови діадемки, прикріпляємо картки з іменами різних персонажів популярних ігор і мультиків. Тут і Король Лев, Маріо, Пікачу, Зомбі з Minecraft, Пудж з League of Legends, Друїд і Паладин з WarCraft і багато інших приємних і не дуже героїв. 2 хвилини, аби розгадати, ким ти є. І знову не на ізі. Впоралися не всі, мовляв, «Ми не граємо у деякі з цих ігор!». На противагу діти перелічують свої улюблені ігри, про існування яких ми і не здогадувалися. Хай там як, а пограли добренько.

Десертна частина – занурення у VR-технології. Традиційно закінчуємо з нашими кодклабістами-програмістами IT-Weekend переглядом відео 360 градусів.

Що ж, гарного перебігу нового семестру, дітки. Чекаємо після школи у клубі програмування (http://library.lg.ua/uk/article/688) :)

Прес-центр Good library