Проєкт РоздІловІ зазвучить, точніше заживе, по-новому. Про це ми дізналися чи не найпершими. Оля Михайлюк, режисерка, художниця, Томаш Сікора, музикант, композитор, та Мирослава Ганюшкіна, директорка агенції ArtPole – розказали у Good library про онлайн-формат проєкту та презентували оновлену версію сайту.

«Сайт виник з пошуків форми, в якій ми будемо ділитися нашими творами зі світом, – говорить Оля Михайлюк, авторка ідеї проєкту. – Оскільки роздІловІ – це не стандартний лінійний альбом, його неможливо викласти в мережу просто як набір треків, в ньому є певна циклічність, повернення до характерних станів і свої паузи, але є й доля несподіваного».

Допоміг вдихнути віртуальне життя у сайт Дмитро Лідер і Лабораторія примх.

Гості зустрічі змогли практично «помацати» сайт. Генерували листівки різними мовами – німецькою, польською, французькою, італійською, чеською, англійською – підбирали візуальний супровід та відправляли готові картки адресатам. Словом, наповнили вечір приємними побажаннями.

Окрім того, переглянули й відео з творчої лабораторії – візуалізація, музика та поезія проєкту так само іншими мовами. Колихалися на хвилях італійської мови, інколи хапаючи рвучкий вітер. Слухали ритмічне серцебиття поезії німецькою. Вчувалися до весняного дощу чеського перекладу.

Особливим моментом зустрічі стала літературно-музична імпровізація. Під музичний супровід Томаша Сікори почитали авторські поезії.

«Направду, цікавий вийшов досвід, – ділиться враженнями Анастасія Літашова, бібліотекарка Good library. – Адже відразу не так легко підстроїтися до музичного супроводу. У першій поезії пан Томаш ловив ритми моєї поезії, її настроєвість. Уже у другій – я налаштовувалася на музичні хвилі. У такі моменти розумієш, що таке взаємодія і злагодженість. Енергія від імпровізації шалена».

Не забули й про добро. Приєдналися до благодійного аукціону «Купляй – допомагай». Зібрали кошти для Анастасії Гайдученко. Лоти аукціону – диск запису РоздІлових, фірмові чашка та блокнот від Good library та книжка Надійки Гербіш.

Дві години пролетіли миттєво. Ми і сумували, і трохи сплакували, і рефлексували. РоздІловІ – це терапія/приємна емоція/спогад/енергія/душевна зупинка. Словом, кожен знаходить у них щось своє. Ми знайшли точно.

Прес-центр Good library