Шалені дитячі перегони, книжкові мандри та корисне інформування містян – дуже стисло про святкування Дня захисту дітей бібліотекарями, маленькими користувачами та їхніми батьками.

Сьогодні приєдналися до веселощів у міському парку. Облаштували майданчик Відкритої бібліотеки, інформаційний простір про децентралізацію та, звісно, влаштували наш коронний квест для діток «Kids Time». На останньому варто зупинитися і розповісти деталі, бо враження прагнуть волі. Отож, команда «Зелених» та «Синіх» розпочала перегони. Мандруючи різними «станціями» діти відгадували загадки та отримували нове завдання – прочитати поетичний опис наступної зупинки і знайти її. Вартові станцій «Солодкої вати», «Повітряних човників», «Автодрому», «Яскравого сонечка» радо приймали учасників, швиденько нагороджували новим завданням та робили усміхнене селфі з дітками.

Ті, хто першими досягав головної бази, отримували заповітний бал. Далі команди пробиралися крізь «павутинку», у жодному разі не зачіпаючи її ниточки, бо ж вони буцімто можуть добряче ляснути струмом. Увімкнувши своїх внутрішніх гнучких шпигунів дітки із завданням впоралися блискуче.

Останній етап квесту – інтелектуальна гра з м’ячем. Граючи у таку собі «гарячу картоплю» з ведучою, дітлахи називали за складами види рослин, різних тварин, а ще грали у продовження слів, коли бібліотекарка називала початок слова, а учасники знаходили його закінчення. Урешті, перемогла команда «Синіх» або ж, як діти себе самі нарекли, команда маленьких, але невгамовних «Звірів». Усіх учасників квесту пригостили морозивом, а переможцям на додачу вручили круті блокнотики.

Також будь-якої миті можна було зазирнути у Відкриту бібліотеку просто неба, де кожен міг пригоститися будь-якою книгою та забрати її з собою додому. Назавжди smiley Усі, хто цікавився темою децентралізації, підходили до нашого фахівця, отримуючи потрібну консультацію.

Ось так і провели цей сонячний, але трохи вітряний день. Сподіваємося, ви так само добре відпочили smiley

P.S. І зовсім нам не заздрісно, що лише діти мали безкоштовні квитки на атракціони. Ані краплиночки заздрості.