Любе наше дитятко, приготували тобі добірку історій, які стануть у нагоді перед сном. З ними жоден Бабайка, Хока чи ще якась підступна мара в жодному разі тебе не потурбує.

  1. Історії про невгамовних чеберяйчиків від Юрія Винничука.

Цих двох вухатих малих звати Гопля та Піпля. Їм щастить на усілякі пригоди, бо вони самі їх шукають на свою пухнасту голову. Гопля – найбільш розсудливих, він завжди рятує свого занадто мрійливого друга Піплю. Гортаючи колекцію книг про цих дивацьких зайцеподібних друзів, батьки та дітки пізнають дивовижну країну – країну добра, любові, відданої дружби, відваги та щирості.

  1. «Казки білого кролика» Наталії Дерев’яненко.

Любов до життя, до кожного миті, повагу дружби, свого рідного дому, батьківської турботи – все це на сторінках казкових історій про Росинці, двох милих фей, Червону Шапочку, Пташці Щастя, Рибці-Сонце і Рибці-Місяці, дівчинку Алісу і багатьох різних героїв, які дуже хочуть познайомитися з кожним юним читачем! Кожна казка, яку розповідає білий кролик, втілюється в певній зображенні і має виховну, пізнавальну і розвиваючу цілі. А в кінці кожного оповідання кролик прагне поспілкуватися з маленьким читачем, задаючи певні питання, пов’язані із захистом довкілля, розвагами з друзями, мрії, міркуваннями про щастя. 

  1. «Тінь у темряві – детективи-розгадники» Мартіна Зелле та Сьюзен Кнаусс

Кмітливі детективи та детективені зможуть зануритися в історії зникнень, крадіжок та убивств, що не під силу навіть досвідченим поліцейським. Юний школяр, але детектив зі стажем, щодень розплутує темні справи. У кінці кожної розповіді читачі зможуть помізкувати над запитаннями та перевірити свою кмітливість і логічне мислення!

  1. «Казки для всієї родини» Наталії Суходольської-Сєдової

Письменниця відходить від стереотипу класичної казки й пише про сучасні для дітей події та явища. Вони стануть зрозумілими і для діток, і для дорослих. А головне – покажуть, що чарівний світ існує, треба лишень вдивитися, наприклад, на апельсини з магазину.

  1. «Казки дядечка Римуса» Джоеля Чандлера Харріса

Казки американського письменника заполонили серця багатьох маленьких шанувальників його творчості. Головний герой казок Братик Кролик, який разом зі своїми друзями натхненно вислизає з лап Братика Лиса. Але також наша пухнаста братія невпинно знаходить нових друзів та пригоди у лісі. Тому, весела компанія пухнастиків чекає на родинне читання!

  1. Чарівний світ Беатрікс Поттер та її книги «Кролик Петрик та інші історії»

Ілюстроване видання англійської письменниці зі світовим ім’ям адресоване читачам від 3-х до 5-ти років. Ця книга побачила світ ще в 1901 році, але українські книголюби тільки минулоріч змогли погортати сторінки видання у перекладі Олени О’Лір. Кролик Петрик, його двоюрідний брат Веня Вухань, білченя Горішок, жабун Ярема Рибалка, качка-калюжниця Джема та інші запрошують усіх помандрувати на пошуки пригод.

  1. Надійка Гербіш «Помаранчевий дарунок»

Яскрава палітра життя передається на кожній сторінці не лише за допомогою тексту, а й ілюстрацій. Вони сповнені пахощів зими та домашнього затишку, любові, дружби та турботи.  Те, що так необхідно нашим дітлахам, на сторінках книги Надійки Гербіш. Пропонуємо вашій дитині приготуватися до чудової мандрівки разом із Мишенятком, тепло вдягнувшись та захопивши торбочку гарного настрою і  віру в казку.

  1. «Чудове Чудовисько і Погане Поганисько» Сашка Дерманського

Сучасна Україна. У Києві ви можете зустріти відьму Гурунду, що час від часу прилітає на своїй супершвидкій мітлі до столиці за покупками. А ще серед звичайних школярів є можливість натрапити на таку ж звичайну дівчинку на ім’я Соня, яка, між іншим, має найкращого друга – рожевого Чудового Чудовиська на ім’я Чу. Але є ще країна Жаховиськ, яку населяють багацько незвичайних істот. Також наголошуємо, що це абсолютно сучасна казка, яка насичена не тільки дивацькими персонажами, але й так би мовити «прикольною» мовою, жвавими діалогами, непідробними емоціями.