Сьогодні, коли усі відзначають найромантичніше свято року (День Святого Валентина як-не-як), ми зібрали бібліотекарів регіону на тренінг. Методисти та бібліотекарі почали плідну роботу: управлялися у проектному менеджменті. А на допомогу прийшов у цьому наш незмінний партнер – ГО «Дієва громада» та її очільник Оксана Очкурова.

У першій частині тренінгу пані Оксана коротко проказала про шлях розвитку ГО «Дієва громада» та представила особливості проектного менеджменту. Отож, учасники тренінгу змогли познайомитися з технологією соціального проекту та ресурсами, на яких можна знайти донорів і потрібні проекти.

Друга частина присвячувалася аналізу типових помилок у проектних заявках. На одному з таких прикладів розібрали «до кісток» недоліки та визначили перспективи проекту. Як висновок, кожен учасник отримав поради з написання заявок, дізнався про специфіку формулювання актуальності, мети, завдань, очікуваних результатів та визначення цільової аудиторії.

У заключній, третій частині, команди учасників змогли практично застосувати отримані навички. Ураховуючи настанову тренерів, бібліотекарі корегували та доповнювали отримані приклади заявок.

За словами учасників, двогодинний тренінг хоч і повною мірою не розкрив усіх секретів проектного менеджменту, але допоміг систематизувати знання. Отримані навички допомогли виявити і виправити власні недоліки проектних заявок.