9 червня Регіональний тренінговий центр продовжив роботу. У межах безперервної бібліотечної освіти для бібліотекарів Старобільського району провели навчання з вивчення УДК. Тренінг виконується згідно з постановою щодо впровадження Універсальної десяткової класифікації.

Ще минулого року розроблялася програма з вивчення УДК, до якої залучили співробітників відділів комплектування декількох бібліотек Луганської області, а саме з Троїцьку, Біловодську.

Слід підкреслити,  першими бібліотекарями, які проявили ініціативу до вивчення УДК, стали співробітники сільських бібліотек зі Старобільського району.

Сьогодні ж до бібліотекарів із сіл Лиману, Веселого та Підгорівки приєдналися працівники центральної, дитячої та дитячо-юнацької бібліотек. На тренінгу розглянули основні та допоміжні таблиці, алфавітно-предметний покажчик, структуру та правила. 

Для когось це була не перша зустріч, але декотрі уперше познайомився із таблицями УДК. Незважаючи на це, бібліотекарі наполегливо йдуть до мети в опануванні  та впровадженні УДК.