Сьогодні наші фахівці провели черговий семінар для методистів бібліотек області за темою «Місце та роль методиста в роботі ЦБС».

Розпочали заняття із самопрезентації методистів, де кожен поділився досвідом власної роботи в бібліотеці в якості методичного працівника.

Учасникам семінару запропонували пройти тест на здатність бути «капітанами» у своїй команді, брати на себе відповідальність, контролювати, підтримувати та бути готовими допомогти вибратися з раптової халепи.

Сфокусувалися на такому етапі роботи як виявлення взаємовигоди діяльності методиста й бібліотеки, зокрема вели дискусію про те, що  повинен робити методист, аби бібліотека функціонувала на повну.

«Пообіймалися», погравши у гру: методистів розподілили на групи, перевіривши здатність кожного працювати в команді. Три методисти у групі мали поміститися на клаптику газети, увесь час згортаючи його до мінімального розміру. Урешті-решт, усі методисти трималися разом настільки, наскільки це було можливо :)

Командна робота продовжилася. Наступним завданням було представлення командами стратегій розвитку бібліотечної справи за різними проблемними напрямками: універсальність та економічна доцільність бібліотечної системи; професійний розвиток персоналу; розвиток документно-інформаційних ресурсів та доступ до них; розвиток читання через систему соціального партнерства.

Дякуємо всім методистам, які прибули до нашої бібліотеки. І надалі продовжуємо вносити якісні зміни в діяльність бібліотек Луганської області.