18 травня наша бібліотека стала частиною міжнародного літературно-мистецького фестивалю. Цьогоріч Луганська область опікується традиційним Шевченківським святом «В сім’ї вольній, новій…». Цю естафету Луганщині передала Сумська область минулого року.

Отож 18 травня близько 70 видатних українських та іноземних митців розподілилися серед різних куточків Луганської області, вирушивши на зустріч із жителями міст та сіл. До нашої Good library приїздили члени Національної спілки письменників України Тетяна Фольварочна, Віктор Мельник, Народний артист України Андрій Демиденко та білоруський письменник Уладзімір Някляєв.

Почали зустріч із поезій Уладзіміра Някляєва. Митець поділився декількома віршами зі своєї сенсаційної збірки «Кін», зачитавши їх білоруською мовою. У слухачів не виникало проблем із розумінням поетичних творів мовою оригіналу. Працівники бібліотеки зауважили, що це тільки загострило увагу на виразному декламуванні білоруським поетом.

Тетяна Фольварочна також подарувала вірші зі своєї ліричної збірки «Сунична оскомина». Поетеса наголосила на важливості мовного питання в Україні загалом та вказала на схожість між рідними поліськими краями й Луганщиною.

Поет-пісняр Андрій Демиденко, окрім зачитування віршів , присвячених Майдану та військовим подіям на Сході, говорив про виховання в українців почуття відповідальності та національної гідності. Митець захопив жіночу аудиторію і своєю інтимною лірикою.

Підвів підсумки та висловився з приводу національної ідеї Віктор Мельник. Також письменник поділився віршами-перекладами, зачитав власні твори.

Письменники привезли з собою також книжкові подарунки для читачів бібліотеки.  Закінчилася зустріч визначенням переможців книжкового розіграшу, який провела наша команда. Письменники ж вирушили на наступні святкові заходи.