"Інформаційна війна", "інформаційна агресія" - ще три роки тому ми навіть не замислювались над цими поняттями. Але час диктує власні правила, і сьогодні публічні бібліотеки віч-на-віч стикнулися із цими проблемами.

Як протистояти негативному впливу та не стати невільною зброєю в цій прихованій війні, як розрізняти фейкову і правдиву інформацію, як навчитися уникати маніпулювання свідомістю та навчити цьому своїх користувачів - усі ці питання стояли в центрі уваги консультації, що надавали сьогодні працівники нашої книгозбірні бібліотекарам Сватівського району.

Бібліотекарі навчалися методам протистояння розповсюдженню неправдивої інформації, а також разом з методистами обласної бібліотеки намагались напрацювати дієві рецепти спілкування з користувачами на гострі та болючі теми сьогодення.

Семінар для бібліотекарів з питань інформаційної безпеки було проведено згідно плану управління культури Луганської ОДА. І це перший, але далеко не останній в’їзний семінар на цю тему від обласного методичного центру цього року. Наприкінці поспілкувалися з працівниками центральної районної бібліотеки міста Сватове про подальші плани та розвиток бібліотеки.

Бібліотекарі Сватівщини отримали нові знання, поштовх для переосмислення свої ролі, як постачальників інформації. У нагоді став також плакат від Української бібліотечної асоціації щодо запобігання розповсюдження фейків в мережі Інтернет.