Мережа волонтерських клубів програмування на Луганщині святкує свій перший день народження. Це освітній проєкт Code Club UA, за яким дітей з усієї країни навчають програмуванню ментори-волонтери.

Сьогодні в Луганській області мережа нараховує 23 клуби програмування, у яких діти проходять безкоштовні IT-курси у гібридному форматі – онлайн і офлайн. Проєкт уже запустив на Луганщині набір дітей і підлітків до груп нового навчального модуля. Учнів навчатимуть за трьома курсами – Scratch різного рівня важкості, HTML|CSS та Python.

У жовтні почнуть навчання 20 навчальних груп, серед яких 6 онлайнових і 14 офлайнових. Діти обирають найзручніший для себе формат. Учні зможуть відвідувати заняття з дотриманням необхідних карантинних заходів у Біловодську, Лисичанську, Старобільську, Рубіжному, Троїцьку, Золотому, Кремінній та Сєвєродонецьку. Для тих дітей та батьків, хто віддає перевагу дистанційному навчанню, частина менторів проводитиме онлайн-заняття на платформі Zoom.

Працюватимуть з учнями 20 менторів – бібліотекарі, вчителі інформатики, студенти, IT-фахівці.

«Цього семестру дітей чекають не лише заняття у форматі тренінгів з програмування, а й воркшопи від цікавих менторів, конкурси, неочікувано приємні мітапи. Хочемо щоб кожна дитина не лише отримувала необхідні знання та вміла втілювати свої власні проєкти у межах курсу, а й продовжувала після закінчення модуля цей шлях. І круто, якщо задля цього діти знову обируть нас», – говорить Юлія Дубова, координаторка мережі Code Club Луганщина та бібліотекарка Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Обрати формат, курс та зареєструватися на навчальний модуль можна за посиланням: https://bit.ly/2Edr25f

Пресцентр Good library