Чуєте-чуєте, пахне польовою кашею. Ми нарешті вибралися з дітворою на природу, щоб провести традиційний психологічний LOFT.

Спочатку шумна ватага збирається у Good library. Складаємо пожитки, обговорюємо план дій, розподіляємо ролі. Вирушаємо.

Перший пункт зустрічі – розпалювання багаття взяли на себе Олександр ІІ (бородань у кепці) та Сергій (просто бородань). Показали дітям, як розводити вогонь за допомогою кресала. А ще розказали, як правильно гострити ножі за допомогою ручного набору точил.

Другий пункт – кашоваріння – ледь не провалився. Але вправні руки Олександра ІІІ вчасно вичерпують надмір крупи. Каша врятована. Бутерброди й овочі готові до споживання.

Пообідали.

Біля третього пункту ставимо пташку – виконали. Зібралися в LOFTівське коло, щоб познайомитися ближче. Так трохи розкрили власний характер. Порівнювали себе із левами, єнотами, пандами, котами й лінивцями.

Потім пограли в комунікативну гру. Кожен учасник ліпив на себе фішку, яка символізує певну тваринку. Далі на ігровому полі тваринка потрапляла в різні будиночки, з яких треба вийти. Але не просто так – потрібно сказати заповітне «вибач і я тебе пробачаю».

Закінчили вилазку футбольними баталіями. Бо без них ніяк.

Кашу з’їли всю. Діти запихані й задоволені. І радісні коментарі батьків у чаті: «Дякую. Дітям не вистачало таких зустрічей».

Пресцентр Good library