Бібліотекарі – амбасадори цифрової освіти. Відтак усі, хто потрапляє до бібліотеки, зокрема нашої, має змогу пройти безкоштовне навчання з цифрової грамотності за допомогою бібліотекарів.

Місяць тому Міністерство цифрової трансформації України запустило освітню онлайнову платформу Дія. Цифрова освіта. На ній кожен може безкоштовно пройти курси з цифрової обізнаності, зокрема почати з основ комп’ютерної грамотності.

Розробники курсів розказали, що від початку хотіли створити освітній продукт у нестандартному форматі. Тому навчання на «Дії» проходить у формі перегляду 7-8-хвилинних серіалів. Це і є уроки, під час яких фахівці спілкуються з відомими медійниками й обговорюють різні рівні. Так, уже сформовано три сезони: базовий курс із цифрової грамотності; цифрова грамотність для вчителів; курс для батьків «Онлайн-безпека для дітей». Наприкінці кожного курсу учасники-слухачі отримують сертифікати.

Бібліотекарі-амбасадори Good library познайомили з проєктом викладачів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Знайомство це закінчилося успішним проходженням курсу, розрахованого для вчителів.

Приєдналися до навчання і працівники Старобільсько-Новопсковського об'єднаного районного військового комісаріату, а також постійні користувачі бібліотеки.

Зараз у бібліотеці навчання проходять лікарі та медичний персонал Старобільського районного територіального медичного об’єднання. Учасники та учасниці говорять, що для їхньої професійної роботи володіти комп’ютерними навичками надзвичайно важливо, бо вже відбувається цифровізація на робочих місцях. А це значить, що «записи від руки» відходять у небуття.

Бонус від бібліотекарів до навчальних курсів – розповіді про різні нові штуки від «Дії». Радимо перейти на канал проєкту в телеграмі, щоб швидко і зручно дізнаватися про цифрові трансформації у країні. Тож, серед цих навчальних бонусів – особливості користування сервісом для батьків «е-Малятко» та електронною системою охорони здоров’я «e-Health».

Бажаєте також пройти певний курс та отримати сертифікат – зателефонуйте або ж напишіть нам і ми організуємо для вас навчання.

Координатори проєкту «Дія» у Good library:

Олександр Солдатов, +38 099 765 32 97

Катерина Сидорова, +38 050 700 04 72

Імейл: gorkylib@gmail.com

Пресцентр Good library