19 лютого 2016 року в межах відзначання Дня рідної мови Луганське обласне відділення Української бібліотечної асоціації спільно з Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. О. М. Горького та Старобільською центральною районною бібліотекою провели семінар-тренінг для працівників відділів обслуговування публічних бібліотек регіону «Скарбниця духовних надбань нації – рідна мова». До обговорення пропонуються наступні питання:

  • Сучасні підходи та можливості просування читання в публічних бібліотеках
  • Українська сучасна книга та література – напрямки і тенденції
  • Розвиток ринку електронних видань сучасної української літератури

Особливу увагу бібліотекарі приділяли новим формам роботи з книгою, обговорювали проблеми українського книговидання, намагалися знайти шляхи й методи просування читання в цифрову епоху.

Презентації, дискусії, інтерактивні завдання – все це не залишило байдужими бібліотечних фахівців. Результатом навчання стали розроблені плани іноваційних заходів з просування читання в місцевих громадах.

Приємно, що участь в тренінгу приймали не лише працівники публічних бібліотек, але й бібліотекарі наукової бібліотеки Луганського національного університету іменіТараса Шевченка.

Програма семінару

Матеріали семінару (архів RAR)

Фотозвіт