6 жовтня у Good library  (Луганській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Горького) проводитиметься IT Weekend Єдності. Захід підтримується ініціативою Meet and Code, що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Подія триватиме з 10:00 до 17:00.

Мета події – допомогти дітям створювати та представляти власні проекти у Scratch, ознайомитися з основами дизайну мислення, працювати у команді, дослідити досвід відомих програмістів та розглянути професію програміста як професію майбутнього, долучитися до відзначення Тижня коду ЄС, який відбуватиметься протягом 6 – 21 жовтня 2018 року.

IT Weekend Єдності стане частиною Code Club – клубу з програмування, який сьогодні діє у місті Старобільськ, Луганської області, у Луганській обласній бібліотеці імені О. М. Горького за підтримки Всеукраїнської мережі Code Club UA та об’єднує дітей з різним рівнем володіння комп’ютерними технологіями.

Протягом IT Weekend планується:

  • Проведення творчої студії "Думай як дизайнер", конкурс на найкращий дизайн логотипу IT Weekend Єдності.
  • Cтворення довільних візуальних проектів на ватмані за темою «Моя перша програма»: діти створюватимуть проекти, націлені на допомогу людям, довкіллю, тваринам, процесу навчання тощо.
  • Scratch Battle: створення та представлення проектів у Scratch за попередньою темою.
  • Хакатон для дітей і молоді навколо теми «Ідеї майбутнього» за участю студентів-програмістів, дослідження досвіду відомих програмістів, аналіз їхніх досягнень, бесіда за темою «Я – програміст».
  • Закриття IT-Weekend. Нагородження найкращих проектів та переможців у інших номінаціях.

Завдання проекту:

  • Подолання нерівності та розрізненості між дітьми у рівні володіння цифровими технологіями або в наявності чи відсутності цифрових пристроїв;
  • Підсилення роботи першого на Луганщині Code Club, що вже 5 місяців долучає дітей невеличкого міста Старобільськ опановувати основи програмування;
  • Подолання ґендерного стереотипу щодо розгляду професії програміста як суто чоловічої;
  • Інформування батьків з приводу освітніх та фахових світових тенденцій шляхом долучення до запланованих заходів.

 

Чекаємо за адресою: м. Старобільськ, площа Базарна, 32-А (1-й поверх будівлі з червоної цегли, біля ДАІ).

Телефонуйте в разі питань: +38 066 818 70 43 (Юлія), +38 099 946 44 07 (Ольга)

E-mail: gorkylib@gmail.com