Бібл.Інет.Technology – така назва цьогорічної бібліотечної школи від Good library. Протягом 24 – 25 квітня бібліотекарі області пізнавали тему «Ґуґли розумно». Відвідали школу працівники Інтернет-центрів бібліотек Троїцького, Станиці, Мілового, Новопскова, Попасного та Старобільська. Що тут сказати? Часом здавалося, що сонце, яке так відчайдушно сяяло за вікном, трохи принишкло і живило останніми променями підтримки та терпіння учасників нашого семінару. Але вони, мужні та старанні бібліотекарі, витримали всі перешкоди на шляху до істинного знання – ґуґлити як фахівець Інтернет-центру. 

А тепер без лірики, панове. Усе було серйозно. А як інакше, коли методисти розповідали про загальну організацію роботи Інтернет-центру, зокрема про рівень професійності робітників,  статистичний облік роботи, проблеми технічного обслуговування та кібербезпеку. Еге ж, не до жартів.

Потім увірвалася тема послуг Інтернет-центрів у публічних бібліотеках.  До речі, тут зачіпалася і досить болюча тема інклюзії для користувачів/

А зараз, увага, довга назва наступного етапу семінару. Готові? «Хмарні сервіси та канали комунікації як тренди роботи в Інтернеті». Якщо ви прочитали цю назву одним подихом – то це прекрасно smiley. За цією темою модератори розповідали про файлові онлайн сховища, сучасні месенджери, особливості використання соцмереж і…все. 

Ні, не все. Ледь не забули про їжачка в тумані. Гм, варто трохи деталізувати. Наостанок повідали ми бібліотекарям про професійний пошук в Інтернеті, або як знайти і врятувати їжачка в тумані. Того звіра – це типу метафора до поняття «потрібна інформація» – ми витягали з халепи за допомогою операторів пошуку та їх практичного застосування, оперування сервісом «Google Scholar» (Ґуґл Академія), використання інших корисних сервісів та сайтів для злагодженої роботи бібліотекаря («ЛітАкцент», BBC Ukraine, «Коронація слова», «ДНК нації», «Горох», «Академічний словник української мови»).

А наступні заняття у Школі вже незабаром smiley. Будьте з нами!