Друзі, ми довго цього чекали, і, нарешті, цей день настав! Клуб програмування у Good library оголошуємо відкритим!

Сьогодні відбулося вступне заняття. Тренер – учитель інформатики Бутівської ЗОШ I – III ступенів Сергій Марченко – спочатку влаштував з малечею бесіду-гру. На перший погляд здавалося, що діти робили зарядку або ж просто жартували, кривлячи мармизки. Але після блискучого ефекту все стало ясно: разом із тренером діти з’ясовували, яким чином людина отримує інформацію, пересвідчуючись у цьому завдяки практичним вправам. Це була, так би мовити, розминка перед найголовнішим навчальним матеріалом. А основна частина заняття розгорталася знову ж таки у формі жвавої розмови, але вже про те, як сам комп’ютер отримує інформацію? У дітей виникло сила-силенна припущень smiley По-особливому  весело було порівнювати здібності комп’ютера та людини.

Отож, діти з’ясували, з чого ж складається комп’ютер, де його «очі», «вуха» , «нутрощі» і все інше smiley Наступний етап – «мерщій за комп’ютери!». Малеча поділилася з тренером, про які програми вже чула у школі та з якими вже навіть устигли попрацювати. Далі пан Сергій ближче познайомив учнів із програмою «Скретч». Це така візуальна мова програмування, яка дозволяє створювати ігри, анімації або ж музику.  Саме завдяки цій програмі й закладаються у дітей основи програмування. Малечу вона захоплює тим, що за рівнем складності нагадує гру в Лего: найменшим під силу зібрати досить простенькі конструкції. А ще робота зі Скретчем спонукає до творчості: дитина створює усе, що їй заманеться. А результат – це посмішка дитинки, знаходження нових друзів, взаємодопомога та підтримка одне одного, і звісно, відкриття нових власних можливостей.

Натхнення рефлексія від дітей – отакий кінець заняття. Наступне вже незабаром!

Ми дякуємо за методичну підтримку освітньому Всеукраїнському волонтерському проекту Code Club UA, а особливо його керівнику Максиму Макарову.

Code Club від Good library проводиться також у межах  ініціативи «Формування платформи неформальної освіти на базі креативного суспільного простору  „STB City Hub”».

Також запрошуємо всіх охочих діток віком від 9 до 11 рочків доєднатися до нашого клубу. Заняття проходять двічі на тиждень: вівторок/четвер, з 16:30 до 17:30. 

Бажаєте приєднатися до нас – телефонуйте: 066 818 70 43 (Юлія).

Навчання дітей у Code Club БЕЗКОШТОВНЕ. Здійснюється виключно на волонтерських засадах.