Методисти Луганської обласної бібліотеки 14 листопада працювали з бібліотекарями сільських та селищних бібліотек-філій. Сьогодні мова йшла про роботу публічних бібліотек в умовах гібридної війни. У центрі уваги – консультації з медіа- та новинної грамотності, поради щодо підготовки бібліотечних заходів з урахуванням процесів відновлення історичної пам’яті, неоднозначні та суперечливі теми Другої світової війни та процесів декомунізації. 

Особливу увагу працівники методичного центру приділили формам роботи з молоддю та дітьми, торкнулися проблем формування національної свідомості молодого покоління. 
Як завжди, методичний семінар проводився у формі дискусій та обміну досвідом. Загалом бібліотекарі прийшли до висновку, що формувати громадянську свідомість населення можливо лише через кропітку роботу з вивчення історії, слідкування за розвитком країни та підвищення громадської активності.

Загалом, захід відбувався згідно плану управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА і культурний десант із головних спеціалістів сфери культури області відвідав Білокуракине, аби надати методичну та консультаційну допомогу працівникам культури Білокуракинського району.