Сьогодні видався напрочуд цікавий день.  Наш співробітник провів тренінг із дизайну для бібліотекарів області. Але цього разу все було набагато веселіше! Процес підготовки до початку тренінгу вже добіг кінця, як раптом у нашій бібліотеці зник Інтернет, необхідний для успішного проведення тренінгу, і всі сподівання на його повернення теж.  Але добре, коли є віддані друзі: Старобільська центральна районна бібліотека радо розмістила всіх учасників тренінгу та нашого тренера в себе.

Урешті-решт, бібліотекарі поглибилися в напружену роботу, обговорюючи основи розробки графічних матеріалів, загальне планування роботи, аспекти роботи з урахуванням методів збільшення та зацікавлення цільової аудиторії. Другий етап – плідна практика з елементами гумору : ) Загалом, обговорювався широкий спектр надзвичайно важливих речей, які допоможуть нашим колегам зробити свою роботу не тільки корисною, але й надихаючою.

Дякуємо нашим колегам за гостинність та підтримку! Сподіватимемося, наступного разу Інтернет поводитиме себе пристойніше :)