Привіт!

Це Good library. Або Луганська обласна універсальна наукова бібліотека.

Двічі евакуйований заклад: з Луганська – у Старобільськ, зі Старобільська – у Черкаси. 

Окрім офлайнової роботи в центрі України, частина команди втілює проєкт мандрівної бібліотеки . У гібридному форматі працюємо у Дніпрі, Києві та на Закарпатті. Згуртовуємо переселенців навколо освітніх подій та якісної інформації: курсів з української мови, тренінгів із медійної грамотності та кібербезпеки, дитячих клубів програмування, а також надійних ресурсів із правової та психологічної підтримки. 

Здатні на раптову поїздку до вашого міста, аби провести дискусійний майданчик, антилекцію, медійну школу або музичний квартирник. Адже в нашій команді серед бібліотекарів-профі, – філологи, дизайнери, фотографи, письменниця, аналітики, музиканти і навіть рокгурт у майже повному складі. 

Також Good library є методцентром для бібліотек Луганської області. Надаємо колегам власні рекомендації щодо роботи у стані евакуації, моніторимо больові точки та допомагаємо знайти рішення. 

Книги? Зі Старобільська ми вивезли людей і свою любов до читання. Саме з цим ми і повернемося додому. А зараз готові повсякчасно говорити про книжки, радити, надихати й бути поруч із вами.