Провели звітно-виборну конференцію ЛОВ УБА

01.12.2023


14 листопада Луганське обласне відділення провело звітно-виборну конференцію. Головна мета – не лише звітування перед колегами області, а й обрання нового голови відділення та президії.

Богиня з голосом смертної: донька, жінка, кохан(к)а

16.11.2023


Вітаю вас на загадковому острові Еея, що знаходиться на краю Океана. Вирушаємо стежками давньогрецької мітології, аби познайомитися з непересічною і дещо небезпечною особистістю і, о Зевсе всемогутній, ні разу не смертною.

Фінальний круглий стіл за проєктом про цифрові хаби в бібліотеках

27.10.2023


Як воно – стати дотичним до створення цифрових хабів у бібліотеках? Приємно і відповідально одночасно. Протягом 2х років ВГО Українська бібліотечна асоціація і Мінцифра втілюють проєкт «Розвиток спроможності Хабів цифрової освіти».

«Академія Аматерасу» Наталії Матолінець: яке воно – життя юних богинь та богів?

26.10.2023


А чи знаєте ви, як живеться богам та богиням у сучасному світі? Де вони мешкають та навчаються, чи вміють вони кохати або дружити? Які виклики перед ними ставить Колесо Долі? І взагалі хто це – ті пихаті божества? Якщо вам так само цікаво досліджувати мітологію, як і мені, не лише за описом у старих підручниках, а і з точки зору сучасного українського пера, то я пропоную зануритися у фентезійний світ книг Наталії Матолінець, а саме прочитати роман «Академія Аматерасу».

Огляд «Танців з кістками» – проривного трилера від лікаря-анастезіолога

10.10.2023


«Танці з кістками» Андрія Сем’янківа влаштували справжню провокацію в моїй голові. З одного боку – це багатошарова історія становлення ідеального вбивці. З іншого – найгостріший саспенс (хоча критикиня Ганна Улюра його пристність там заперечує), пронизливий, моторошний, огидний, який розчиняється у трилері, фікшені та містерії заразом. До цього всього плюсується означення медичного трилера.

Цього разу – у Дніпрі: друга подорож культурного шелтеру

04.09.2023


«А в серпні їдемо до Дніпра». Після насиченого Мандрівного культурного шелтера у Черкасах знову пакуємо валізи з трьома подіями. Їдемо втілювати різні формати взаємодії між переселенцями і дніпрянами. Так, упродовж 26 – 28 серпня команда Шелтера проводила дискусію «Культурна деокупація: з чого починати», антилекцію з української літератури «Витвір UA» та фотовиставку «Мандрівний Старобільськ», навколо якої проходили літературно-музичний квартирник і творча майстерня.

До Дніпра їде Мандрівний культурний шелтер Луганщини

18.08.2023


Культурний шелтер вирушає у другу подорож! Цього разу – до Дніпра. Протягом 26-28 серпня на різних локаціх міста проведемо три події за проєктом «Мандрівний культурний шелтер Луганщини». Нагадуємо, що наша місія – об’єднати внутрішньо переміщених осіб з місцевою громадою у форматах живого спілкування, дати майданчик для обміну думок, нетворкінгу, пошуку натхнення, зрештою, спільного відпочинку.