Освітня мережа клубів програмування для дітей Code Club Луганщина продовжує знаходити надійні рішення, аби й надалі робити ІТ освіту доступною для кожної дитини в Україні. 

У жовтні запустили осінній навчальний модуль, який триватиме до грудня. Це вдалося завдяки ініціативним менторам-волонтерам, котрі приєдналися до проєкту. Ментори навчають дітей програмуванню безоплатно. Зокрема у форматі командної роботи діти вчаться кодувати мультики, анімації, ігри, 3D об’єкти, конструювати вебсайти, наповнювати їх контентом, підбирати необхідні інструменти для вирішення тієї чи іншої технічної задачі. Також викладачі фокусуються на тренуванні в кожної дитини вміння презентовувати свої проєкти, захищати їх, а також працювати в команді. 

З нами 10 викладачів, серед яких айтішники, вчителі та студенти ІТ спеціальностей. Це ІТ фахівці – Віталій Сапроненко з Кропивницького, Маріан-Северин Шевчук зі Львова, Данило Моргун з Кремінної, Роман Малько з Івано-Франківська, Олексій Долгов з Києва, студентка КПІ Поліна Семьонова, дніпровські фахівчині з SoftServe Анна Книшенко та Катерина Майстренко, а також вчительки зі Львівщини та Кіровоградщини Ольга Митлович і Ольга Таровик. 

Нині мережа нараховує 8 онлайнових клубів програмування за 7 курсами – Scratch-новачок і базовий, 3D Моделювання, Python, HTML|CSS, JavaScript та C# and WinForms. Клуби продовжують об’єднувати навколо програмування дітей з Луганщини та всієї України. Приєднуються до навчання й учні з-за кордону. Наразі у клубах навчаються 112 дітей з Луганщини, Донеччини, Дніпропетровщини, Києва, Тернополя, Львова, Запоріжжя та інших регіонів. 

За оновленнями набору дітей до навчальних груп Code Club запрошуємо стежити на сторінці Code Club Луганщина у фейсбуці. 

Хочете і собі стати ментором-волонтером у Code Club – то запрошуємо до реєстрації.
Зацікавлені у співпраці з нами? То пишіть або телефонуйте: @julius_lysiuk у телеґрамі. 

Прес.Кобза.Центр Good library