Чому ми ледь не посварилися через книгу

22.06.2018


Не знаю, як ви, а я пам’ятаю власну першу інформаційну замітку. Найжалюгідніша річ, яка коли-небудь з’являлася у моєму виконанні. Але, на щастя, це було досить давно. Писати різні штуки, на кшталт інформаційних заміток, новин, оглядок чи рекламних текстів, доводиться дуже часто. Власне, це наша з Юлею робота. Але я не про те. Кожен хоча б раз у житті писав оголошення чи замітку. Комусь це вдалося без проблем, хтось помучився. Але так чи інакше виникало питання: «Чи правильно все я написав? Людям буде втямки?».

Про мишей і людей

19.06.2018


Якось шотландський поет Роберт Бернс у дуже-дуже далекому 1785 році написав поезію-вибачення «До миші, вивернутої плугом з нори». Рядки, звісно, сумні. Важезний плуг порушує мишачий спокій. Налякана, беззахисна, приречена на постійні «переїзди» мишка вистрибує з чималої діромахи в нірці. За розгубленим малим безхатченком винувато спостерігає людина. Вона так само зажурена, бо ж лише намагалася захистити залишки свого врожаю. У ту мить людину та мишу поєднувало єдине – поневіряння та думки про те, як пережити зиму.

Code Club для дитинки!

14.06.2018


Привіт! Чи бажаєш приєднатися до нашої родини у клубі програмування – Code Club? Якщо так, то на тебе чекатимуть мандри комп’ютерним світом, де безліч усіляких розваг. Наш добрий та веселий маг, який володіє таємницями програмування, навчить створювати комп’ютерні ігри, анімації, мультики і веб-сайти. А звати цього мага паном Сергієм, він же крутий тренер smiley

Пошуки сенсів у короткометражках

14.06.2018


Сьогодні спробували проаналізувати сучасні погляди наших молодших відвідувачів. Не дивина, що формування світогляду в дітей відбувається не без участі різних фільмів із купою спецефектів або ж комп’ютерних ігор із неприхованим жорстоким сюжетом.  «А як же мультфільми?» – з надією в очах промовляє бібліотекар, умикаючи ноут, де кілька короткометражних мультиків чекають на перегляд та оцінку від маленького глядача.

Like a Boss

12.06.2018


У кожному огляді ми намагаємося відповісти на питання, чи варто прочитати ту чи іншу книгу і власне, чому? Звісно, кожна книга заслуговує на окрему увагу і чи не кожна залишає певний емоційний відбиток і бла-бла-бла. Але є ж такі книженції, за якими умліваєш і радієш зустрічі з ними, бо щиро віриш, що вона не випадкова.

Перший Code Club на Луганщині поділився своїми досягненнями

07.06.2018


Code Club у Старобільську – клуб програмування для дітей віком від 8 до 13 років – приєднався до всеукраїнської та всесвітньої мережі інших волонтерських клубів кодування. Перший Code Club на Луганщині уже понад три місяці діє у нашій Good library. 7 червня вихованці та бібліотекарі- координатори клубу, вирішили поділитися зі старобільчанами своїми досягненнями та познайомити з досить популярним у світі IT-явищем під назвою Code Club.

Покоління Z в бібліотеці: що з цим робити?

29.05.2018


Як бібліотекарю знайти точки перетину з поколінням Z – наймолодшим поколінням сьогодення? 29 травня працівники методичних служб центральних районних бібліотек долучилися до семінару в Старобільську, з’ясовуючи відповідь на це питання. Семінар організовувався Методичним центром Good library за підтримки Луганського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.