Майстер-клас від Радіо «Донбас.Реалії»

12.11.2018


Журналісти Радіо «Донбас.Реалії»  – проекту Радіо Свобода – провели для студентів та бібліотекарів майстер-клас із медійної грамотності. Ми продовжуємо відзначати Всесвітній тиждень медійно-інформаційної грамотності. Так-так, не нагадуйте, що він минув ще в жовтні. Але ж тема ця актуальна завжди, тому пропонуємо Тиждень подовжити на невизначений термін. А ще краще – зробити його професійним способом життя.

8 днів мандрівок країнами Балтії

07.11.2018


Хто найчастіше з наших бібліотекарів буває за кордоном? Одноголосно – Сергій Летучий. Усі інші тихесенько-скромнесенько радіють за колегу smiley Нарешті, зловили Сергія, щоб він розповів про свої мандри. Отож, Естонія, місто Нарва. Туди поїхав наш хлопчина. Там розгортався міжнародний проект «Step 2 Success» від програми Erasmus +.

Бібліотечні контрасти: львів’яни і луганці об’єдналися

05.11.2018


Перший бібліотечний TED-x семінар, галицька дефіляда, Бендерівські читання та книжкові подарунки – усе це привезла із собою команда Львівської обласної бібліотеки для дітей до міста Старобільськ. Їхня поїздка стала відповіддю Луганській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. М. Горького, що у вересні представила на Львівському бібліотечному форумі свою серію заходів.

Кись: між експериментом та антиутопією

26.10.2018


Уявіть собі апокаліптичний світ. Ізольоване місто, залякані люди, місцеві легенди і таємні ворожі істоти за стінами громади. Нічого особливого для любителів фільмів-катастроф. У такій вельми привабливій атмосфері живе звичайний хлопець Бенедикт. Він займається переписуванням книг, а у вільний час ловить мишей, щоб якось себе прогодувати. Власне, усі цим займаються. Бо миша – наше все, наша опора.

RECвізити: бачити, відчувати, розуміти

19.10.2018


Згадайте школу. Якщо ви ще там, просто поміркуйте над уроками української літератури. Я не любила читати біографію письменників. Ці гомогенні тексти, які починаються датою народження і закінчуються місцезнаходженням могили і пам’ятників… Серед таких сторінок губилися біографії ще живих авторів. Усі зміталися школярами в одну категорію –  «закіптюжених і осоружних».

Чи медіаграмотні бібліотекарі області – з’ясували у Школі БіблІнетTechnology

17.10.2018


У жовтні бібліотекарі Луганщини брали участь в обласній бібліотечній школі під назвою БіблІнетTechnology. Школу організували методисти Good library. Це була друга серія занять, які розпочалися ще навесні цього року. Після літніх домашніх завдань бібліотекарі приїхали до Старобільська, до Луганської ОУНБ, на другу частину занять за темою «Make-up медійного обличчя».

Рубрика «сТОПка»: 8 диких книг, якими варто наповнити свій тиждень

02.10.2018


Що почитати, аби полоскотати нерви перед сном? Розказуємо. Трилер, містика, детективний сюжет, життєвий реалізм і трошки параної гарантують стійке бажання нарешті дочитати книгу й зайняти себе корисним. Дикість забезпечать: людська мізантропія, теорія змови, викрадення людей, психоделійні візії, маніакальність із жменею тиранії. Що потрібно від вас – запастися ковдрою і валер’янкою, адже напади страху й захвату треба тримати в шорах