Методичний термінатор. Судний день

21.03.2019


Що має робити директор сільської бібліотеки, аби та не зникла з поля зору користувачів? І не лише в переносному значенні. «Мені комфортно працювати, усе задовольняє». Якщо у більшості директорів та їхніх підлеглих така відповідь на простеньке питання «Як вам живеться зараз у бібліотеці без опалення і комп’ютерів?», то це або відверта брехня, або синдром пострадянських рожевих окулярів, або ж цілковите нерозуміння реалій.

Тренінг для працівників юстиції

17.03.2019


15 березня команда Goodlibrary відвідала Головне територіальне управління юстиції у Луганській області. Мали важливу місію. Навіть дві. Отож Сіверськодонецьк. Спочатку йдемо сходами до кабінету. Там на нас уже чекає Філатова Тетяна, начальник управління. Навіщо? Підписати Угоду про співробітництво між Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою та Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області.

«Століття Якова». Книга десятиріччя

08.03.2019


Роман «Століття Якова» Володимира Лиса відразу потрапив у мій рейтинг найдраматичнішої та «мурахошурхотливої» літератури. І от думала-гадала, у чому ж його потужність?

На ПУЛЬСі перезавантаження

07.03.2019


Цьогоріч нам вдалося здійснити одне з бібліотечних бажань. Присвятити лютий поїздкам. Бо їздили, як ви знаєте, багато, далеко й великими компаніями. Отож доля випала поїхати і до Києва, де проходив триденний тренінг у межах проекту ПУЛЬС «Перезавантаження 3.0».

Засліпило: яскраві поетично-музичні мандри з Миколою Байдюком

21.02.2019


Лютневе сонце сьогодні по-зрадницькому сховалося за сніжними хмарами. Мали надію, що перша зустріч з поетом сліпучого тембру відбудеться у весняних променях. Але звалився сніг, та ще й з дощем. А сьогодні ж Міжнародний день рідної мови. Але у Good library тепло. Ще тепліше, коли вивільняється поезія, пальці гойдають струни гітари, а флейта наспівує щось таємне.

Дівчина в лещатах

12.02.2019


Коли Естер Ґрінвуд зупинилася біля дверей лікаря, аби пройти фінальну співбесіду, моє серце завмерло. Слова і речення злилися, залишаючи по собі легке розчарування і надію. Ні-ні, це не означає, що цей роман не слід читати (хоча декому все ж не раджу). Це означає, що на вас може чекати не такий фінал, як того б хотілося. 

Людина, та ще й розумна

25.01.2019


Окрилюють слова «та ти розумний/на!»? Заспокойтеся. Це ж просто констатація. Ви належите до цього біологічного виду і є частиною величезної еволюційної систематики. А тепер саме час поговорити про книгу Ювала Ноя Харарі «Людина розумна».