«Відьмак» Сапковського: нова ера у фентезі

16.01.2018


Людей з прадавніх часів цікавила містика, міфи та казки. Тому не дивно, що у постмодерновій літературі виник такий жанр, як фентезі, який поєднує в собі усі ці елементи. Кожен автор, що писав фентезійні романи, створював свій власний світ, залежно від своїх знань і досвіду. Польський письменник Анджей Сапковський у 80-х роках створив історію, яка змінила сприйняття жанру на теренах Європи.

Simple song of freedom: мистецтво українських шістдесятників

12.01.2018


Про шістдесятників наше покоління знає так само мало, як і попереднє. Ми чули про них з уроків української літератури у старших класах, а наші батьки, либонь, уже з екранів телевізорів (про старше покоління можна взагалі не говорити). Що ж, намагатимуся виправити цю помилку за допомогою енциклопедії «Мистецтво українських шістдесятників». Let’s go!

«Мудакам тут не місце» – золоте правило на роботі!

09.01.2018


Коли Роберт Саттон – автор книги-бестселеру «Мудакам тут не місце»  –  зустрічає нахабну людину, перше, що спадає йому на думку: «Оце так мудак!». Зізнаюся, у мене так само.  А як у вас? Автор переконаний, у будь-якому колективі знайдеться «мудак» (інших відповідників до цього слова дослідник не підбирає, бо навіщо кривити душею…).

Список новорічних побажань на 2018 рік від Good library!

29.12.2017


Обов’язково прочитайте smiley

«Україна починається з тебе». До 80-річчя з Дня народження В’ячеслава Чорновола

28.12.2017


24 грудня Україна відзначила ювілейну дату з Дня народження В’ячеслава Чорновола. Цього року видатному політику, багатостраждальному дисиденту та шістдесятнику, талановитому журналісту та публіцисту мало б виповнитися 80 років.

Чоловіки виявилися сильнішими за жінок!

21.12.2017


Хто зверху? А хлопці зверху. Це ми з’ясували 21 грудня в Good library на зимовому розважальному шоу «Хто зверху?». Бібліотекарі підготували конкурси, у яких і жінки, і чоловіки змогли себе проявити на всі 100%. Отож, що відбувалося? Бібліотека. Вечір. Романтична атмосфера для шаленого протистояння smiley 

Щоденник методиста. Досліджуємо смт. Троїцьке

01.12.2017


Сьогодні фахівці нашої бібліотеки у складі когорти супер методистів від управління культури, національносте та релігій Луганської ОДА відвідали Троїцьк. Практику комплексного надання методичної допомоги працівникам районів області започатковано ще в 2016 році. І ось наприкінці 2017 року черга дійшла і до найбільш віддаленої території області – Троїцького району.