«Стоп, фейк!»: консультації з медіаграмотності для бібліотекарів

21.09.2017


21 вересня команда найдосвідченіших фахівців нашої бібліотеки провела методичні консультації для бібліотекарів Станично-Луганської ЦБС. Виїзд відбувся у межах комплексного заходу управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА, під час якого фахівці обласних закладів культури надають допомогу колегам на місцях.

Зустрілися з головою фонду «Рідна країна» Миколою Томенком

21.09.2017


20 вересня ми вирушили до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, щоб побачити, почути та поспілкуватися з Миколою Томенком. Професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відомий громадський і політичний діяч, голова фонду «Рідна країна» приїздив до Старобільська, аби розповісти про здійснені проекти та подарувати студентам та користувачам бібліотек дещо особливе.

Міні-світ в оповіданнях молодого журналіста

20.09.2017


У круговерті життя часто не помічаються звичайні речі, які стають всесвітом для когось: пилинки на підлозі, пошук роботи, дальтонізм, мрійливість… Такі «дрібнички» впали в око молодому львівському журналісту Павлу Кирику, котрий тогоріч видав книгу своїх оповідань «Робота». Перед нами міні-історії, які тягнуться одна за одною, створюючи щось унікальне, добре й близьке кожному. Оповідання «Робота» − це ледь не автобіографічне оповідання про самого Павла Кирика.

Творчість ллється через край – себе скоріше розкривай!

19.09.2017


Луганська обласна бібліотека ім. М. Горького (Good library) оголошує ОБЛАСНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «МОЛОДІ ГОЛОСИ»! Конкурс проводиться серед молоді області у віці від 13 до 35 років (включно) у 4 номінаціях: «Майстер авторської прози», «Майстер авторської поезії», «Декламатор-умілець», «Митець гумористичних творів». Переможці нагороджуватимуться цінними призами на загальному святі творчості. За результатами конкурсу видаватиметься збірка творів учасників.

Презентація з музикою на Бібліотечному форумі

17.09.2017


Повернулися з VIII Львівського бібліотечного форуму. Усе минуло чудово, але без деталей – ніяк. Отож, з 13 по 16 вересня тривав Бібліотечний форум у межах величного щорічного Форуму видавців. Нас відрядили з єдиною метою – здивувати бібліотечну спільноту з усієї країни й не тільки.  Для цього наші працівники вирішили відправити наймолодших представників команди, щоб остаточно поставити крапку в питанні «Бібліотекар і стереотипи».

Три романи Ремарка про життя після пекла

07.09.2017


«На Західному фронті без змін», «Повернення», «Три товариші» Е.М. Ремарка – твори, які ввійшли у книгу про «втрачену генерацію», або, як називаємо це ми, «покоління, приречених на муки». Краще, ніж сам Ремарк (який, до речі, відчув на собі гнітючі наслідки війни), про це ніхто, на нашу думку, не написав.

Безкінечні віршики для маленьких дітей і маленьких дорослих

29.08.2017


У таку погоду, коли вже осінь наближається, хочеться зануритися у теплу атмосферу. І у вас є така можливість – чудесний настрій у сімейному колі забезпечить книга з ілюстраціями Н. Чернишеної. Дотепні та милі віршики-безкінечники стануть у пригоді батькам, бабусям і дідусям, братикам і сестричкам – усім, хто прагне розвеселити дітлахів і трошки себе :)