Магнетичний світ українських та зарубіжних казок!

23.05.2017


Відволічемося від буденних проблем і поринемо у світ казки! Почнемо із сучасних казок української письменниці Наталії Суходольської-Сєдової. Так, саме сучасних! Історії казок зовсім переплітаються із життям. Якось, коли одна дівчинка захворіла, мама купила їй апельсини. Але один із них виявився незвичайним – із ротиком та очима. Чарівний апельсин виконав заповітну мрію дівчинки – забрав усіх добрих людей із планети. А що сталося далі, знайдете на сторінках книги «Казки для всієї родини».

Щоденник нецілованої

20.05.2017


Уда – дівчинка-підліток, головна героїня книги норвезької письменниці Ніни Е. Грьонтведт «Абсолютно нецілована». І ось одного разу  Уда  отримує чудовий подарунок – щоденник, у який негайно починає записувати найщасливіші заразом і найхвилюючі моменти зі свого життя.

Відзначення міжнародного літературно-мистецького свята

18.05.2017


18 травня наша бібліотека стала частиною міжнародного літературно-мистецького фестивалю. Цьогоріч Луганська область опікується традиційним Шевченківським святом «В сім’ї вольній, новій…». Цю естафету Луганщині передала Сумська область минулого року. Отож 18 травня близько 70 видатних українських та іноземних митців розподілилися серед різних куточків Луганської області, вирушивши на зустріч із жителями міст та сіл.

«Чорна книга комунізму»

17.05.2017


У бібліотеці в межах відзначення 80-х роковин Великого терору діє книжково-інформаційна виставка «Чорна книга комунізму», присвячена жертвам кривавого тоталітарного режиму. Виставка присвячується українцям, які не боялися говорити те, що думають… Нагадуємо, що 21 травня 2017 року відповідно до Указу Президента України відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. 

Дві світи – два кохання: Алі та Ніно

17.05.2017


Баку найдавніше місто Сходу, від перської означає «удар вітру», давні візантійці, араби та вірмени трактували назву «Баку» як «місце Бога», «місто Бога». Його не даремно  називали «Парижем Кавказу». У цьому мальовничому краї  жили та кохали герої Курбана Сеїда.

«Шевченківські лауреати»: виставка в Good library

16.05.2017


З 16 травня до 21 травня в нашій бібліотеці експонуватиметься книжкова виставка «Шевченківські лауреати», на якій представлені твори лауреатів премії, удостоєних цієї високої державної нагороди в різні роки. Про кого ж іде мова? Валерій Шевчука, Роман Іваничук, Мирослав Дочинець, Оксана Пахльовська, Іван Світличний, Василь Земляк та Володимир Рутківський представляють свої твори виключно з любов’ю :)

Тренінг з питань інформаційної безпеки

03.05.2017


Сьогодні працівники Луганської ОУНБ ім. Горького провели черговий тренінг з інформаційної безпеки для бібліотекарів. Цього разу нашими слухачами були бібліотекарі Старобільської ЦБС. Спільно обговорювали основні правила роботи з інформацією в мережі Інтернет та навчалися методам запобіганню маніпулюванню свідомістю.