Ага! Забули, що у нас є антилекція за темою XIX століття? Якщо пам’ятаєте, то велика вдячність за вашу прекрасну пам’ять. Якщо ж ні, то читайте подробиці нашого сьогоднішнього історичного круїзу до Новопскова.

Почалося все з того, що вирішили ми поекспериментувати: трохи урізноманітнити виїзну методичну роботу антилекціями 18+. А чом би й ні? Меж перед собою не маємо smiley

Так от, поїхали до Новопсковської центральної районної бібліотеки. Приїхали. Розказали. Пояснили. Розкачати людей вдалося швидко. Учасники антилекції залюбки сприймали факти про дошлюбні ласки домодерних українців, сексуальне виховання в Європі, лікування потенції/імпотенції струмом, специфічне рятування на пляжі, моду на самолікування (героїне, привіт!), засоби проти рукоблудства, блідих красунь у тренді, цілющу вібрацію проти істерії і таке інше.

Пограли з людьми в «Крокодила», повідгадували ребуси, подарували найкмітливішим книжки. На етапі «Розкажіть про ваші враження» учасники поділилися, що не проти послухати продовження, бо ж матеріал ми трохи скоротили, щоб не навантажувати. І от приємність – антилекція зайшла так, що аудиторія попрохала про повторний приїзд. Ну ок smiley

Опісля залишилися лише бібліотекарі. Почалися методичні шурхотіння. А чому антилекція? А для кого вона? Чому саме 18+? Де брали літературу, як її фільтрувати? Потрібна презентація чи можна обійтися і так? Відповідали на питання бібліотекарів, розказували, як зробити подібний захід у себе в бібліотеці. Раді, що самі бібліотекарі налаштовані рішуче, вони так само хочуть змінюватися, привертати аудиторію сміливими рішеннями.

Вдячні за гостинність та розуміння!

Прес-центр Good library