26 серпня з 14:00 на запасному полі міста розгорнувся велофестиваль під назвою “Sherwood Weekend”. То був перший фест, де головною дійовою особою став велосипед. Історія фестивалю розпочалася ще 4 липня, коли до міста приїздила команда Асоціації велосипедистів Києва. Тоді вона зустрілася з ініціативними старобільчанами в Stb City Hub з пропозицією провести подію, пов’язану з велосипедами. А все тому, що у Старобільську кожен другий використовує цей прекрасний міський транспорт. І от вирішили – уже в серпні відбудеться Sherwood Weekend.

Good library теж приєдналася до гучної компанії фестивалю зі своїми людьми та активностями.

На фестивалі під білим наметом, схожим на велетенського восьминіжка, примостилася наша «Відкрита бібліотека». У ній можна було безкоштовно отримати книгу. Тільки-от за умови – розповісти, чому книженція має опинитися у тих чи інших руцях. Дорослі, діти обирали улюблені книги, забирали із собою і зникали у променях пекучого сонця. Книг ми більше не бачили, а от їхніх щасливих власників – так smiley

Наші Катруся Сидорова та Наташа Науменко працювали під наметним восьминіжком. Окрім книжок дівчата разом із дітками робили паперових котиків та велосипедики. Уті-путі.

Десь там, тобто всюди, знаходилася Даша Макаровець. Опікувалася волонтерами фестивалю та іншими турботами, які частісінько звалювалися на голову дівчини. Але Даша щаслива, бо справу виконано.

У гущавині парку розмістили фотозону. На ній представляли конкурсні роботи від фотомайстрів.  Вітерець весело колихав світлинки з людьми на велосипедах, або ж просто велосипедами. Впало в око навіть фото з жабою на веломашині. Серед інших робіт можна було надибати і фото від наших бібліотекарів – Дениса Черв’яка та Титуса Ґроана. А Титус ще й став переможцем фотоконкурсу, бо він молодець. Вітаємо і пишаємося!

О 19:00 розпочався рок-концерт. З’явилися ведучі – теж наші Сергій Летучий та Юля Дубова. Говорили про ініціативи міста, знайомили слухачів з гуртами: Roli-X із Сіверськодонецька, старобільським «Концом июля», ORZ та Stone Road з Риб’янцевого, а також хедлайнерами концерту – The Nextstone з Краматорська. Заспівав і сам Сергій, представляючи старобільський гурт Flying Swan. На концерті всі пішли у відрив. І це не в переносному значенні. Банани, що летіли зі сцени під час виступу «Конца июля», не забудуться ніколи. Сподіваємося, що всі гості концерту цілі і не ушкодженні, зі здоровими головами, шиями та кінцівками. Музичний вечір закінчив сіверськодонецький DJ GROTESKY.

Глибока ніч. Холод і комарі. Але то нічого. Фестиваль ще тривав. Бібліотекарі разом із усіма «уцілілими» та найбільш стійкими дивилися фільм про велосипеди та автівки.

Дякуємо великій родині організаторів Sherwood Weekend за круто проведений час та можливість стати частиною злагодженої роботи! Усім добряче виспатися після фесту wink