Нещодавно закінчився Обласний літературний конкурс, присвячений 80-річчю Луганської області. Протягом квітня-травня митці-аматори з різних міст і сіл Луганщини надсилали свої поезії та прозу на оцінку професійним письменникам, літературним критикам і досвідченим словесникам. 

Конкурс організовувався Управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації спільно з Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою імені О. М. Горького.

За перемогу в номінаціях «Авторська поезія» та «Авторська проза» поборолися письменники зі Старобільського, Лисичанського, Новопсковського, Білокуракинського, Сватівського, Кремінського, Станично-Луганського та Троїцького районів. Отож, журі конкурсу визначилося з трьома переможцями у кожній номінації.  Найкращими майстрами авторської поезії стали Володимир Нікітін з м. Лисичанськ, Дар’я Кондратенко зі Старобільська та Ольга Фоменко з м. Сватове. У номінації «Авторська проза» перемогу здобули Любов Аліфьорова із села Ями, Троїцького району, знову ж таки старобільчанка Дар’я Кондратенко та Михайло Лисицький з Лисичанська.

Усі твори від кожного учасника конкурсу вже стали частиною літературно-художнього альманаху, укладеного на честь загальнообласного святкування. Ці альманахи зовсім скоро вирушать до різних куточків області в якості подарунка та подяки авторам за участь у конкурсі. Також всі учасники отримають дипломи та пам’ятні призи.

Організатори літературної події вдячні кожному автору, який збагачує спадщину Луганщини та примножує число самобутніх художніх здобутків.