З настанням 2018 року ми неодноразово хизувалися новими подарунками від добрих друзів. А як інакше, якщо радість переповнює? Цього разу це книги, які нам подарували представники Луганської обласної (крайової) організації «Народний Рух України». Книги про життя і діяльність В’ячеслава Чорновола  з'явилися у нас в бібліотеці невипадково. Наприкінці 2017 – початку 2018 років, згідно Указу Президента в Україні, тривають заходи, присвячені 80-річчю із дня народження В. Чорновола, котрого справедливо вважають будівником незалежної України. У дні відзнаки у нас експонувалась інформаційна виставка, де ми розповідали про видатного українського політика та громадського діяча.

Тоді ж Good library звернулася до Голови Луганської організації НРУ Анітолія Володимировича Величка з проханням допомогти матеріалами та книжками, що стосуються життя та творчості відомого патріота України. І ось сьогодні пан Анатолій разом з однопартійцем й заступником Віктором Іщенком, що очолює Троїцьке відділення НРУ, привезли до бібліотеки справжній королівський подарунок − 10 томів зібрання творів В. Чорновола та декілька книжок про його життя і громадську діяльність. 

Зустріч набула неформального характеру. Наші гості розповіли про свою громадську діяльність. Так, нещодавно вони повернулися з подорожі Івано-Франківщиною, у якій супроводжували групу дітей з Луганщини під час зимових свят та канікул. Також згадали свою діяльність ще в довоєнному Луганську. Зустріч стала нагодою й для приємної події − усі активісти «Народного Руху України» − загалом 26 осіб − з нагоди 80-річчя засновника партії В.Чорновола отримали ювілейні відзнаки. Тож невеличка офіційна подія, а саме нагородження цією відзнакою саме пана Віктора Іщенка, відбулася просто у нас. Решта нагород роз'їхалася районами області, зокрема і до Троїцького.

До активістів НРУ також приєдналася очільниця ГО «Волонтери АТО Старобільського району» Наталія Івашко та обговорила питання щодо захисту добровольців АТО і вирішення їхніх проблем.

Поміж усього Анатолій Володимирович Величко передав до бібліотеки ще й декілька дитячих книжок зі своєї власної колекції. За його словами: «Якщо я передам книги до бібліотеки, вони потраплять у надійні руки бібліотекарів. І це буде запорукою того, що життя кожної з них буде продовжуватися увесь час, поки їх будуть читати інші люди».

Ми безмежно вдячні усім, хто доклав руку до цього подарунку та раді, що маємо нових партнерів та надійних друзів!