Хто зверху? А хлопці зверху. Це ми з’ясували 21 грудня в Good library на зимовому розважальному шоу «Хто зверху?». Бібліотекарі підготували конкурси, у яких і жінки, і чоловіки змогли себе проявити на всі 100%.

Отож, що відбувалося? Бібліотека. Вечір. Романтична атмосфера для шаленого протистояння smiley Найпершою прийшла сформована команда хлопців. Вони відразу продемонстрували свою налаштованість на перемогу. З часом підтягнулися дівчата. Поєдинок розпочався. Перше випробування від бібліотекарів для команд – виявити рівень обізнаності в національній статистиці, пов’язаній із життям жінок та чоловіків у країні. Так, хлопці та дівчата визначали, скільки відсотків жінок та чоловіків є претендентами на керуючі посади, або ж яка їхня середня тривалість життя в Україні. Обидві команди впоралися і відразу почали вести рівний рахунок.

Наступне завдання – гра в «Тарантинки». Кожен представник обох команд мав приміряти на собі певний образ, намальований на ватмані у вигляді специфічної велетенської маски. Учасники не бачили, що за тварина або ж видатна персона опинилася на їхньому обличчі. Розгадати образи допомагали учасникам їхні товариші з команди. Ось тут рахунок і розійшовся на користь хлопців. Соколи швидко розгадали оленя, Діда Мороза та принцесу Фіону зі «Шрека».

На черговому етапі конкурсу хлопці знову шокували своєю обізнаністю дівчат! Виявляється, парубки стежать за модними трендами жіночого одягу і навіть знають назви видів одежі.

А тепер здогадайтеся, хто переміг у конкурсі «Люблю поїсти»? Хто з’їв за одну хвилину найбільшу кількість мандарин? Так, це зробив один із невгамовних парубків, котрий гателив бідолашні мандаринки, немов скажений. Браво!

Не оминули й інтелектуальний конкурс «Хто це винайшов: чоловік чи жінка?». Ведучі оцінювали швидку реакцію учасників та їхню обізнаність у винаходах, які вразили світ – двірники для авто, перший шприц, підгузки, шоколадне печиво, рожеве шампанське тощо. Команди, реагуючи на питання за допомогою святкового свистка, надавали відповідь, хто ж власне став автором чудернацьких та мегасенсаційних винаходів – чоловік чи жінка. У цій битві дівчата розбили хлопців ущент.

Останній конкурс – «Новорічне святкування»  –  передбачав битву капітанів. Лідер із команди хлопців мав зробити новорічний макіяж суперниці з команди дівчат. А на тендітні плечі  представниці жіночої команди покладалося завдання створити список питань на тему – «Про що я б не хотіла/особливо хотіла/ поговорити зі своїм хлопцем на першому побаченні».  Переможець визначався за глядацьким голосуванням – хлопцям аплодували більше smiley

Але остаточний результат бібліотечного рахункознавця показав, що битва ще триватиме, бо між командами була нічия. На допомогу прийшов запасний конкурс – «Дивоглядки!». Найвитриваліші учасники із двох команд змагалися за такої умови – «моргнеш – і все пропало». Моргнула першою дівчина. Але слід зауважити, що обидва учасники трималися молодцями, не кліпаючи очима більше хвилини!

Команда хлопців здобула перемогу. І ми щиро вітаємо наших парубків. Якщо ж ви, шановні жінки м. Старобільск, бажаєте влаштувати реванш та довести, що зверху – ви, то ласкаво просимо до нашої бібліотеки з такою пропозицією. Ми її обов’язково підтримаємо та з радістю організуємо чергове змагання!