Сьогодні, 27 листопада, Good library продовжила відзначати День пам’яті жертв голодоморів в Україні. Бібліотекарі разом з істориком Луганського обласного краєзнавчого музею розгорнули дискусійний майданчик у лекційній аудиторії Старобільського обласного медичного училища.

Нас та працівника музею цікавило єдине – виявити, наскільки свідомими є студенти з приводу обговорення голодоморів, які довелося пережити українцям.

Історик розповіла про головні причини, перебіг та наслідки  Голодомору 1932 – 1933 років. Студентам пропонувалися ціла добірка архівних фото національної трагедії, виключні факти про головних винуватців тих подій.

Ми ж – абстрагувалися від історичних відомостей та зробили спробу зазирнути у внутрішній світ людини, яка пережила голод. Підготувавши декілька питань, пов’язаних із психічним та фізіологічним станом голодуючого, визначили, що відбувалося з організмом людини під час голоду – глибока депресія,  слабкість, біль у тілі, апатія та байдужість до всього навколо тощо.

Наостанок виявили, наскільки студенти обізнані в порушеній темі та які знання не змогла надати школа, подискутували про значення пам’яті про Голодомор.