Для найменших і трохи старших поціновувачів детективу команда юних детективів-школярів розгадує історії, які постійно трапляються на їхньому шляху. Книга детективних історій-загадок від колективу авторів Мартіна Зелле та Сьюзен Кнаусс проведе вас те-е-е-мними вулицями зникнень, крадіжок та убивств, що не під силу навіть досвідченим поліцейським.

Одного туманного дня наш герой, ім’я якого автори втаємничено замовчали, йде до школи. Раптом він чує крик із кущів: когось убили. На місці уже працюють слідчі, котрі знайшли записку померлого. Але наш герой запевняє, це – не самогубство, як усі подумали. Чому так? І ось тут ми мусимо здогадатися самі =) Історія містить підказки, на які кмітливий читач одразу зверне увагу.

Рухаємося далі.

Дітлахи-детективи в оповіданні «Кріт» щойно повернулися з канікул, і набридливий та нудний вчитель відразу дає диктант. І леле! Зовсім не простий, а детективний! Відбулася крадіжка діамантів у п’ятницю, але злодіїв піймали через три дні – у вівторок. Гм… збіг чи заплутування? Давайте подумаємо на загадкою у кінці: яких помилок припустилися у диктанті? Подумаємо!

Зауважимо, кожна історія наприкінці містить загадку, яка виявить кмітливих та уважних. І навіть дорослі не завжди з ними справляються =)