Авторка «Дівчини у потягу» Пола Гоукінз запевняє, що цей твір є цілковитою вигадкою. У такому разі, можемо сказати напевно, що фантазія письменниці може завезти у глибокі хащі, і навряд чи вам вдасться звідти швидко вибратися.

До вас питання, шановні читачі. Ви впевнені, що за вашим приватним життя ніхто не стежить ? Якщо ви живете біля залізничної колії – замисліться над цим. Можливо, є той або ж та, хто стежить за вами з вікна потягу, весь час проїжджаючи повз ваш будинок. Хай там як, а книга, яка потрапила, нарешті, до наших рук – «Дівчина у потягу» – вміє заінтригувати й не відпускати до найвибуховішого моменту!

На обкладинці книги важко не помітити такий напис «Приготуйтеся до подорожі. Вас здивують жахіття, які причаїлися за поворотом». Саме він і підштовхнув нас зануритися в цю книгу з головою. Голова, чесно кажучи, почала потроху вибухати від того самого «повороту», який так повільно наближається до розуміння усієї суті. А в чому, власне, суть? Вона – Рейчел – нещодавно розлучена жінка, яка багато пиячить, та ще більше подорожує потягом за одним і тим же маршрутом. Так, подорожжю це назвати важко, але для неї –  це своєрідна мандрівка, бо самотня жінка полюбляє спостерігати з вікна потягу за будинком та життям, яке в ньому протікає. Рейчел дуже цікавить дослідження особистого простору подружньої пари –  Меґан та Скотта. Вона не знає цих людей, але це не завадило їх вигадати для них імена, продумати всі «за» та «проти» у їхніх стосунках. Коротко кажучи, Рейчел вистачає короткотривалої зупинки потягу, щоб не тільки зафіксувати у пам’яті миті із життя Меґан та Скотта, але й перетворити ці миті на цілу історію.

Цікаво, чи наважилася б Рейчел познайомитися з об’єктами свого стеження до тієї події, яка перетворила життя і без того бідолашної жінки в пекло? Так чи інакше, у нас є змога познайомитися із самою Рейчел, прочитавши її щоденникові записи. Вони ж постійно чергуються із записами зі щоденника  самої  Меґан. Виявляється, у цих героїнь багато спільного.