До Дня захисника України зібралися зі студентами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та нашим товаришем, військовим капеланом Володимиром Беспалим, аби обговорити, як молоді люди розуміють поняття “захисник” і розібрати, що ж таке моральні принципи віськовослужбовця. Не оминули й тему подій 2014 року.

Зачепили психологічні аспекти війсковослужбовців: нервові зриви військових та боротьбу з ними, про співіснування цивільного населення та особового складу частин, що розташовані у містах, а також роль капеланів у збереженні миру.

Пан Володимир брав участь в АТО, був на лінії фронту, а саме у Щасті. Охоче розказав про свій реальний досвід учасника бойових дій. Пан капелан наголосив, що такі зустрічі – можливість донести до молоді про об’єктивну реальність, яку зазвичай не люблять зачіпати у розмовах, але про яку потрібно говорити, хоч вона і не завжди приємна.

Також пропонуємо ознайомитися з інформацією, якою ми ділимося у виставці «Мужні та незламні». У ній знайдете книги, які особливо популярні серед наших користувачів – «Военный дневник» Олександра Мамалуя, «Поле битви – Україна», «Лицарі Дикого Поля» від громадського просвітницького проекту «LIKБЕЗ. Історичний фронт» та багато інших. Розповідаємо також про «Військовий кур’єр України», газету, що допомагає бути ближче до військових. Надаємо посилання на бібліотеку для військових, розказуємо, як пов’язати життя з військовою службою.

Приєднуйтеся до відзначення Дня захисника України і Дня українського козацтва, читайте корисну інформацію та літературу, будьте обізнаними.

Прес-центр Good library